Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti nem érzitek úgy, hogy ez...

Ti nem érzitek úgy, hogy ez az oldal kezd függőséget okozni?

Figyelt kérdés
Naponta többször megnézem a válaszokat és a véleményeket. Azt hiszem ez kezd kóros lenni, le kell szoknom róla. Mással is tölthetném az időmet. Ti nem így gondoljátok?

2013. aug. 28. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat függőséget, szóval légy óvatos. Figyelj oda, hogy más hasznos dolgokat is csinálj.
2013. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De,igen, de ezért NEM az oldal, és annak vezetősége a hibás.
2013. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg, magamon is érzem... :(
2013. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Jobb időtöltés mint a facebook (szerintem), de tény tud függőséget okozni.. Tapasztalom a barátomnál is... :/
2013. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én régebben éreztem így, szinte csak a gyakori előtt ültem, és árgus szemekkel figyeltem minden hozzászólást egy-egy engem érintő, vagy csak kicsit érdeklő témában. Elhalasztottam miatta a takarítást, a főzés elcsúszott, így drasztikusan megvontam magamtól az oldalt. Kb fél évig nem ültem előtte, ma már csak hébe-hóba jövök fel, csak akkor, ha 1 konkrét kérdésre szeretném tudni a választ! Csemegézni már nem szoktam a sorok között, ha a főoldalon rápillantok egy (pl ilyen) érdekesebb kérdésre, arra válaszolok, és már lépek is tovább.
2013. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, de nálam nem. Én is többször felnézek ha úgy van, de van hogy hetekig nem jövök. Szóval nem viszketek ha éppen nem tudom megnézni valamelyik választ :D
2013. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én minden nap nézem az oldalt, többször is, le is tiltottak már bizonyos kérdések miatt... de megoldottam, mert nem tudok leszokni róla :)
2013. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem okozhat simán függőséget!


Mondjuk én úgy vagyok ezzel, hogy egy idő után ráunok, mert nem kapok olyan új kérdéseket amik érdekelnének, így kilépek! Tehát én nem tudok lenni annyira függő!:D

2013. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztosan,mert én több időt töltök ezzel,mint amit megfelelőnek gondolok.Kicsit pótolja az emberi kapcsolatokat,illetve elmondhatom a véleményemet,amire amúgy tényleges élethelyzetekben kevesen kíváncsiak.Ez azért elég nagy vonzerő.
2013. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, van abban valami, hogy a kapcsolatokat igyekszik pótolni az ember. Itthon lenni nem is olyan könnyű. Mindenkinek ment a zöld.
2013. aug. 29. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!