Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Mitől...

Mi történik velem? Mitől lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés

1 hete napi 6 órát alszom nagyjából.Rám jött egy olyasmi érzés mintha be lennék tépve.Vagyis tudom kontrollálni meg tudom hol vagyok mit csinálok stb. csak mégis mintha kizáródna egy kicsit a külvilág.Rajtam kívülről nem látszik semmi csak én érzem.És kicsit el is álmosodom néha.

Ez a napi 6 óra alvástól lehet? Nem hiszem hogy flashback lenne mert eddig összesen 3-szor szívtam. És a flashback szerintem nem tart 6 napon keresztül..Mindig dél fele jön rám és amíg le nem fekszem aludni kicsit kába vagyok. Mi lehet az oka?



2013. szept. 12. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Fáradtság.Úgy látszik, a te idegrendszerednek 6 óra alvás nem elég.Úgy tudnád megoldani, hogy hamarabb fekszel le aludni.Ha nem így teszel, az állapot csak romlani fog és egyéb kellemetlen idegrendszeri , vegetatív tünetekre számíthatsz.Ja és ne szívj semmit és a koffeintől is tartózkodj, mert csak rátesz egy lapáttal a bajodra.
2013. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen ez egy másik probléma.Napi 1 energiaitalt legurítok mert azt hiszem jobban felébredek.De csak rosszabb.Nyáron hozzá szoktam hogy hajnalba feküdtem le viszont most suliba 6 kor kelek. Gyakorlaton pedig hajnali 4 kor :S

Ma hamarabb vízszintbe teszem magam remélem holnap nem leszek egész nap fáradt.

2013. szept. 12. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!