Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismer valaki anya elvesztésére...

Ismer valaki anya elvesztésére szakosodott pszichológust Bp-en?

Figyelt kérdés

A barátnőm (22 éves) másfél éve VESZTETTE EL AZ ANYUKÁJÁT, és képtelen feldolgozni, azóta elég súlyos depressziója van, hiába kezelte pszichológus.

Nagyon fontos lenne, hogy találjak egy olyan PSZICHOLÓGUSt, aki direkt EZZEL A TÉMÁVAL foglalkozik.

Tudna valaki ajánlani? Helyileg Zala megye, vagy Budapest lenne jó.

Kérlek egítsetek, adjatok tanácsot, hogy mit tehetnék!



#pszichológus #gyász #anya elvesztése
2013. szept. 21. 10:44
 1/2 anonim válasza:

Szia.



En is elvesztettem az anyukam. Bar en nem ugy fizikailag,nem foglalkozik velem csak ha masok mjak neki...van az uj csaladja..

En Ritterodesz Erzsebetrol olvastam de sztem veszteseg fedolgozassal bmeik klinikai pszichologus foglalkozik.


Jo lenne beszélgetni vele..


Puszi

2013. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:( szomorúan olvasom, hogy mi történt veled. Nem tudom melyik lehet rosszabb érzés:(


Járt már ő is pszichológushoz, de nem segített neki, azért gondoltam, hogy kéne valaki, aki ehhez különösen jól ért.


Kivel gondolod, h jó lenne beszélni? Te szeretnél a barátnőmmel? Megkérdezhetem tőle, de nem tudja, hogy "közzé tettem" a problémáját.


Egyébként köszönöm a választ!

2013. szept. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!