Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Időnként karcolások keletkezne...

Időnként karcolások keletkeznek rajtam úgy, hogy nem tudom mikor kerültek oda és nem is éreztem, mi ez? (bővebben)

Figyelt kérdés
Pár éve lettünk erre figyelmesek. Először a nyakammal kezdődött. Jó hosszan és elég láthatóan szüleim lettek figyelmesek rá, hogy ott van egy bazi nagy karcolás, egy csík, persze ekkor már száraz nem friss mikor észrevesszük. Mondom hogy ezt nem én csináltam, meg hát érezném ha valami ilyen sebet ejtene rajtam. Barátnőm sincs akivel hancúroznék és ilyesmiket csinálna. Van az udvarunkban egy rózsafa, aminek időnként ha megnő lehajlik az egyik ága, úgy hogy le kell hajulni ha átmégy alatta. Nos ez oké, de én úgy érzem mindig lehajultam úgy, hogy az ne karcoljon a nyakamba, ha ez történt volna nem kellett volna rögtön érezzem? Újabban más történt...egyik nap az orromon vettem észre egy kisebb karcolást, ez is száraz volt, és nem tudom mikor került oda, csak 1x tükörbe nézve. Valamint legújabban az eremnél bal felől (pont a vénánál) volt ey nagyon pici, kb 1 cm-es kis csík, de azt mikor észrevettem viszonylag friss volt, csak éppen nem tudom mikor került oda, mert szintén nem éreztem. Annyit tudni kell rólam, hogy 18 éves korom óta bipoláris (mára már eléggé erős, értsétek naponta változhat egyik pillről a másikra a hangulatom happy-ből depibe) betegségemmel élek (nem kívánom senkinek). Nem tudom emlékezetkiesésekről, sem időcsúszásokról, sem pedig hogy olyan betegségem lenne, hogy nem érzem a tapintást. Szerintetek ez mégis mi? (22/F)

2013. szept. 24. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogyha valaki nagyon tesz vesz..stb akkor nem érzékeli hogy megvágja magát..pl sokszor van olyan, hogy vki megvágja magát pl papírral és csak később veszi észre..hogy jééé vérzik vagy épp már csak a megszáradt vért...ilyenkor az is lehet, hogy az adrenalin szint magas és ilyenkor nem érzékeljük azt, hogyha valami ilyesmi történik...ebben az esetben nem tudom, hogy ez lehet e..
2013. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Rejtélyes" karcolás nekem is szokott lenni néha, kb. majdnem ott ahol neked (arc, nyak, kéz). De ezeket éjszaka alvás közben ejtem a körmömmel. :D Mindenbe nem kéne belelátni a mentális betegségeket. :))
2013. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van. Ugyanis nagyon sokszor arra ébredek, hogy jobb vagy bal felől a nyelvem ott leghátul be van dagadva és fáj. Vagyis rendszeresen meg tudom harapni alvás közben. :D
2013. szept. 25. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!