Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszeres öngyilkossági...

Gyógyszeres öngyilkossági kísérlet miatt károsodhat a szervezet?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelőtt volt egy gyógyszeres öngyilkossági kísérletem. Azóta "lábadozom", de pl. abba hagytam már pár hete a gyógszeres kezelést. Sajnos vannak még problémák, lehet, hogy emiatt romlott a látásom, rossz az emésztésem, zúg a fejem, rossz a közérzetem?

2013. okt. 20. 01:31
 1/5 anonim válasza:
Miért mit vettél be? Altatót vagy valami ilyesmit? Lelki problémáid vannak még?
2013. okt. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem négy éve volt egy ilyenem. Én altatót szedtem be. Még mindig tart a lelki betegségem, és nem javul. A rossz közérzet nálam is jelen van, nálam még fülzúgás is, néha halvány látás, szédülés. Hat a szervezetre rendesen. Nekem épp ez miatt van egy hete már magas vérnyomásom is.
2013. okt. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen lehet.
2013. okt. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyugtatót, antidepresszánst, hangulatstabilizálót vettem be egy fél szatyorral. A lelki problémák megmaradtak. Először örültem, hogy megúsztam, de nem javultak a dolgok.
2013. okt. 20. 03:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen előfordúlhat!
2013. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!