Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mérhetetlen bűntudatot,...

Mérhetetlen bűntudatot, szégyenérzetet, hogyan lehet kezelni? Mi a véleményetek erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy az elmúlt nap 21 éves nő létemre, eléggé sokat ittam. Igazából nem csináltam semmi rosszat, kissé provokatívan és közönségesen viselkedtem úgy érzem egy buliban. Talán kissé kötekedő is lehettem egy olyan emberrel, akit nagyon szeretek, de igazából nem sokat beszélgettem vele eddigi életemben. Most úgy érzem nagyon rossz véleménnyel lehet rólam. Nem gyakori eset, nem vagyok alkoholista , de ez most így alakult. Nektek mi a véleményetek, szerintetek nagyon visszataszító ha egy, egyébként hétköznapokban konszolidált, visszafogott , kedves nő (talán így jellemezném nagy vonalakban önmagam) kissé ittas állapotban ? Ti jártatok már hasonló cipőben? Az a helyzet, hogy most nagyon komolytalannak és közönségesnek érzem magam.. mérhetetlen lelkiismeret furdalás gyötör. Egyébként is gyenge lelkű ember vagyok, ezen nem tudom magam túl tenni.

2013. okt. 23. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiatalok 90% a ilyen ha iszik. Lehet fel se tűnt senkinek, csak te hiszed ezt. Am meg ha ezen agyalsz nem leszel jobban. Nevess az egészen, s ha találkozol azzal akiről szó van, megjegyzi, akkor mondod neki, de csak neki másoknak ugyanis nem tartozol elszámolással, magyarázattal stb, hogy nem birod az italt, ne haragudjon, sajnos így jött ki. Bánt a dolog. Ha normális a másik fél, akk le is van tudva. Szal nyugi.
2013. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ital feloldja a gátlásokat! Azért van lelkiismeretfurdalásod mert alapjában nem ilyen személy vagy, és ez jÓÓ! Ha az ellenkezője lennél, akkor fel sem merülne benned a szégyenérzet. Hasonlót biztosan érzett már mindenki aki ivott valaha, ha más nem akkor hangosabb az ember,vagy azon aggódik, vajon ki látja rajtam hogy ittam?!
2013. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
In vino veritas. Fogadd el magad így is! Eddig csak szerepet játszottál. Nem kell hogy szégyelld , mások is így vannak a szerepjátszással!
2013. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!