Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikszeruen felek az egerekto...

Panikszeruen felek az egerektol? (bov. Lent)

Figyelt kérdés

Szoval, fura ebbe a kategoriaba irni.


Kulteruleten lakunk, valyoghazban, ahol azert meg-megjelennek a kis ragcsalok.

En annyira felek az egerektol, hogy "panikrohamszeru tuneteiem" lesznek.

Pl. az elobb ereztem, hogy maszik egy a takaron, es lerugtam magamrol, es lehet, hogy azert a takarora nem maszott, de utana hallottam, hogy kifutott a szobambol. Felugrottam az agyamon, es elkezdtem panikolni, hogy most hova is futhatnek, vagy mit csinaljak, es szornyen izzadtam.


Azert, bolond nem vagyok, de ma este aludni nem fogok.

Egyszer nem regen, azt almodtam, hogy egy belegabalyodik a hajamba, mikozben alszok. Akkor felugrottam, es majdnem sirtam.

Nem is tudom mit kezdenek azzal, ha egy akarcsak hozzam is erne.

Esetleg valami otlet, hogy hogyan ne feljek ennyire? Meg mindig reszketek...



2013. okt. 26. 02:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mióta laksz ott? a megszokás általában rendezi ezeket a dolgokat. egy idő után az emberek azt is megszokják, hogy a fronton folyton lelőnek mellettük valakit. valahogy kifáradnak az idegek gondolom és már tesznek az egészre.
2013. okt. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted a macskákat, tarts macskát. Én pl fehéregereket tartok, szóval nem tudom átérezni az egér-fóbiádat, nem bántanak azok senkit, csak kaját keresnek, meg jó meleg búvóhelyet. Ha le akarod győzni a félelmedet, és nem feltétlen elpusztítani az egérkéket, akkor én a helyedben tennék ki nekik ennivalót a sarokba, és figyelném őket, ahogy esznek. Persze nem egyedül, mert egyedül minden félelmetesebb. De ha valakivel csöndben tudnátok nézni, ahogy csak vannak, egy idő után biztos hozzászoknál, hogy ez egy ártalmatlan élőlény. Barátnőim mind hozzászoktak, megkedvelték az egereimet, pedig ők is nagyon féltek tőlük.
2013. okt. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hát oké, hogy nem bánt meg ilyesmi, meg a hobbiszerűen tartott állatok tiszták, de azért egy olyan egér, aki hívatlanul érkezik, elég sok bacit terjeszt, úgyhogy én nem javasolnám, hogy nézd őket, a macska az viszont egy jó ötlet.
2013. okt. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Előző vagyok - mármint úgy értem, hogy nem javaslom, hogy CSAK nézd őket :D a nézéstől nem lesz semmi bajod, de azért az sztem nem egy természetes és megszokni való állapot, h a takarón rohangászik az egér
2013. okt. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

03:27

Nem is úgy értettem, hogy hagyja, hogy ott lézengjenek örök életükben, csak amíg megszokja őket, és elmúlik a pánik-szerű félelem, az meg pár nap. :)

2013. okt. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fehérektől is félsz?
2013. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem maga a lakohelyemmel van a problema, mert nagyon szep, es igenyes kornyek. Csak korulveszi valami, amit termeszetnek hivnak, es ilyenkor telen biza' beteved egy-ketto.

Ragasztoval es mereggel szoktuk azt az evi 2-3 egyedet eltuntetni.

Megszokni sohasem fogom oket. Eleve nagyon felek a ragcsaloktol, unokatesomnak vannak horcsogei, amikhez sosem nyulnek. Pedig nagyon tisztak, es okos allatok.

De valoban. Az az eger, ami kintrol jon, nem az a jjajjj, de edes. Iszonyodom toluk. Nagyon.

Ha rajuk gondolok elfog egy szornyu erzes, es azthiszem ezellen nincs mit tenni. ;(

2013. okt. 26. 07:49
 8/12 anonim ***** válasza:
A pc egerektől is félsz? :O
2013. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
rettegek.. termeszetesen azoktol nem felek ;)
2013. okt. 26. 10:17
 10/12 anonim ***** válasza:
bogarak is zavarnak amik bemennek?
2013. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!