Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
sziasztok! nagyon furcsán érzem magam. szerintetek az normális hogyha szinte mindent úgy csinálok, hogy magamtól jön, és nem is gondolkodom? úgy érzem, mintha nem is én irányítanám magamat. már július óta így érzem magam, vagyis jöttek erre utaló jelek. kérlek segítsetek! köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 31. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből én nem látom, mi a gond. Ez teljesen normális is lehet, nem mindenki szokott azon agyalni, hogy mikor mit tesz és miért.
2013. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem találom önmagam, de ha így erről beszélni kell, akkor nem tudok igazán. volt egy barátnőm is, akivel nagyon jól megvoltunk, de egy idő után elkezdtem kételkedni magamban, hogy szeretem-e egyáltalán, és azóta egyre jobban zavarodom összefele, és nem tudom jól érezni magamat. :/ ja, és 16/F, ez lemaradt.
2013. okt. 31. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted teszel valamit és mintha nem is te magad tennéd?
2013. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát, mintha csak megfigyelném amit csinálok, és így utána "kapcsol" az agyam.
2013. okt. 31. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
így írásban deperszonalizációs zavarnak tünik, de menj szakorvoshoz.
2013. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, kamaszkorban normális, hogy nem találja magát az ember. Az érzelmi zavarodottság is az, hogy nem tudod eldönteni, mit érzel pontosan a barátnőd iránt. Fiatal vagy még, nem alakult ki teljesen a személyiséged, akár egyik napról a másikra változol. Ez persze megterhelő lelkileg, de ha segít valamit: minden kortársad hasonlót él át. Ha kételyeid vannak, beszélj egy pszichológussal - jobb, mintha saját magadtól próbálnád kitalálni, mi bajod van, aztán meg belezavarodnál.

Néha az érzelmi ingadozás egészen szélsőséges méreteket is ölthet, ami már nem annyira természetes. Ez komolyabb betegség tünete is lehet, amit pszichiáternek kell kezelni.

2013. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ez nagy segítség nekem! :)
2013. okt. 31. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!