Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Így el mehetek pszichológushoz?

Így el mehetek pszichológushoz?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, a koromhoz képest sokkal érettebb vagyok külsőre/belsőre. Az, hogy mi a problémám nem szeretném ide leírni. Azt fogjátok írni gondolom, hogy beszéljem meg a szüleimmel és velük nem szeretném ezt megbeszélni, ezért kérdezem azt, hogy elmehetnék-e szerintetek egy problémával egy pszichológushoz?! Mert én azon gondolkoztam, hogy ha elmennék úgymond semmibe venné az én bajomat, mert hogy még csak 14 éves vagyok....

2013. nov. 1. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:

elmehetsz bármivel pszichológushoz, ha az neked lelki probléma.

de ha pasival kapcsolatos dolog, akkor azért nem minden esetben. igazából idősebbek sem igazán mennek pasi miatt.

2013. nov. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg mi a bajod. Ha testi tuneteid vannak, tehat felelem, remeges, rosszullet, ajulas erzet, etvagytalansag, fejfajas, álmatlanság stb stb

akkor menni kene, bar akkor sem azonnal mert van, hogy ezeket is meg lehet orvos nelkul oldani.

De ha semmi testi tunet nincs, jol vagy, csak epp nem tudod, hogy hogy oldjal meg vmi problemat, akkor felesleges, mert valoban nezhetne ugy rad, hogy

minek mesz oda, hisz masok sokkal rosszabb allapotban vannak.

Akkor erdemesebb itt tanacsot kerned...Ha le is irod mi a problemad, senki se fogja tudni ki vagy, honnan vagy stb stb nem kene ezen aggodnod.

Aki meg normalis valaszolo, az nem fog kirohogni, barmi furcsat is irsz.

De addig mig nem irod le mi a konkret problema addig senki se tud segiteni.

2013. nov. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vannak gyerekpszichologusok is, de lehet a normal is fogad teged nemtudom
2013. nov. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyermekpszichológushoz kellene menned. Ne aggódj, biztosan nem fog kiröhögni, akármit is mondasz el neki. Nem kell, hogy testi tüneteid is legyenek! Bármi gond van, mehetsz hozzá.
2013. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Belsőben túlságosan érett vagy? Mire gondolsz? Én 14 évesen 2 éve kint éltem az USA-ban és évente egyszer láttam a szüleimet. 12 évesen full egyedül mentem ki és mindent egyedül intéztem magamnak. Aztan az 16 éves voltam, amikor meghalt az édesanyám és úgy éltem tovább kint, úgyhogy annyira szerintem ne érezd magad érettnek, nem tudom, hogy valódi problémákkal meg tudnál-e birkózni
2013. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!