Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Hogy tudnék...

Mi lehet a bajom? Hogy tudnék elviselhetőbb lenni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy akármilyen jól mennek a dolgaim és elvben épp nagyon boldognak kéne lennem, akkor is van, hogy csak úgy a semmiből elkezdek hisztis lenni, és onnantól nem lehet velem mit kezdeni.


Például ha a barátommal vagyok, akkor néha egyszercsak rám jön, hogy piszkáljam (pl bökdössem vagy harapdáljam), ami még alapvetően nem lenne gond, de eléggé el tud fajulni a dolog.

És ehhez társul az, hogy akármit mond az nem jó nekem, és mindenbe képes vagyok belekötni, még olyan dolgokba is, aminek egyébként örülnék, és az egész életkedvem elmegy, és közben tudom, hogy borzalmasan viselkedek, de mégsem tudom leállítani magamat.


Sajnos ez az utóbbi időben nagyon a kapcsolatunk rovására megy, és nem tudom megfejteni, hogy miért lehet, mert semmi logika nincs benne, hogy ez mikor jön elő, mert lehet minden tökéletes, akkor is van, hogy csak úgy elkezdődik.

Biztos, hogy nem a barátommal van a gond, mert ez nálam már korábban is sokszor előfordult, szóval eléggé hajlamos vagyok rá, csak sokáig úgy gondoltam, hogy ez csak a kamaszkor mellékhatása, de már 19 éves (lány) vagyok, és elég korán érő típus, az alapvető kamaszkori dolgok már régebben lejátszódtak nálam, de ez megmaradt.


Mit tudnék tenni, hogy ez megszűnjön? Lehet, hogy valami tényleges bajom van, és azért nem tudom ezt megoldani, vagy csak akaraterő kérdése lenne?



2013. nov. 3. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet nincs elég triptofán a szervezetedben :) az csinálja a szerotonint, s föleg akkor gyanús ha nincs semmilyen logikai magyarázat rá hogy mért olyan az ember éppen amilyen.
2013. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez egészen megnyugtató lenne ha így lenne :) mondjuk tény, hogy ahogy nézem annyira nem szoktam kifejezetten triptofánban gazdag ételeket enni, de az egyetlen ami miatt gyanús, hogy mégsem ez a probléma, az az, hogy elvileg a triptofánhiány alvászavart okoz, olyanom viszont egyáltalán nincs, sőt :)

de egy próbát megér, köszi a választ :)

2013. nov. 3. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

szivesen :)

ha kipróbáltad kérlek majd írd hogy bevált e, csakhogy tudjam

2013. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!