Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Csernus Imre - A kiút?

Dr. Csernus Imre - A kiút?

Figyelt kérdés
Meg van a véleményem a szerzőről, szerintem az egyenes módszerei teljesen helyénvalóak, hiszen ha az ember nem akar valamivel szembenézni, de tudja, akkor hárítja azokat a gondolatokat. Ám az általa boncolgatott témák és megoldások kissé klisések számomra, viszont az új könyve az Y generációról felkeltette az érdeklődésemet. Aki nem tudja mi az az Y generáció, írja be wikipédiára, teljesen igazak az állítások. Megérné megvenni a könyvet? Aki már olvasta, mik a tapasztalatai?

2013. nov. 15. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a harmadánál tartok. Az összes könyvét olvastam, ez szerintem annyira nem különbözik a többitől, a legtöbb dolog már az előzőekben is szerepel. De akkor is azt mondom, érdemes megvenni, mert nem árt újból és újból olvasni, legalábbis nekem sokat segít.
2013. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Nekem elég a bibliát olvasni.
2013. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ez, kinek az. A lényeg, hogy mindenki rátaláljon arra, amivel szükség esetén kilábalhat a gödreiből.
2013. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
nekem megvan pdf-ben, ha szeretnéd, átküldöm :)
2013. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
75%
A fájdalom arcai az önmagamnak bevalló hibák felvállalása, csak ezután következhet a kiút. A szerző javaslatokat ad, hogyan találjuk meg belső békénket, hogy midennap úgy feküdjünk le aludni, ma mindent megtettem. Csernus összes könyvét érdemes elolvasni, soha nem irt és mondott butaságot. Ez a könyv nem azok közé tartozik, amelyet az ember a kezébe vesz és pár óra alatt elolvassa. Érdemes minden során elgondolkozni, a könyvben ez dőlt betűkkel van kiemelve. Az egyetlen negativ kritika a könyvet illetően, hogy bár a szerző a káromkodásokat tudatosan használja, nekem már kicsit sok.
2013. nov. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. nov. 20. 22:19
 7/20 anonim válasza:
100%
Valaki át tudná nekem is küldeni a pdf változatot? Fontos lenne. Köszönöm.
2013. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
A könyvesboltokban meg lehet vásárolni. Ha érdekel, vedd meg.
2013. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Sziasztok! Valakinek meg van pdf formátumban Dr. Csernus A Kiút? könyve?
2013. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Könyvesbolt.
2013. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!