Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik vagdossák magukat azoknak...

Akik vagdossák magukat azoknak nem fáj?

Figyelt kérdés

Utána éreznek fájdalmat miután megvágták magukat? Vagy másnap?

Tudom, hogy komoly mentális betegség is állhat a háttérben. De érdekelne, hogy nekik nem fáj? Valaki olyan írjon aki ebben benne van vagy volt



2013. nov. 24. 15:28
 1/10 anonim válasza:
én nem voltam benne de láttam egy dokumentumot a tv-ben és ott azt mondták hogy ugyanúgy érzik mint más ember de a szomorúságuk felülkerekedik ezen
2013. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ktk312 ***** válasza:
Fáj, de megkönnyebbülést jelent.
2013. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fáj, de épp az a jó benne, ha minél inkább fáj...eufórikus...

Másnap, mikor begyullad, dörzsöli a ruha, az már nem annyira jó.

2013. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A fájdalom a lényeg ,h az ember észhez térjen.Csak ne próbáld ki.
2013. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát inkább kérjél egy jó nagy pofont a szomszédtól, vagy a szülődtől, az is fáj, de nem lesz tőle véres semmi!

:)

2013. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy mélyebb vágásnak a nyoma is megmarad.
2013. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olvastam olyanról, hogy valaki alapból nem érez semmit a karján és azért vágja, mert azt akarja, hogy ne legyen érzéketlen. De létezik erre is homeopátiás gyógyszer, csak el kellene menni homeopátiás dokihoz!
2013. nov. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én csak akkor vágtam magam, mikor páikrohamaim voltak és lehetetlen volt a menekülés, olyankor én egyáltalán nem érzem semmit, sőt még csak nem is emlékeztem hogy mikor, ivel és hogyan csináltam...
2013. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fáj nekik, de ők élvezik a fájdalmat. Ezzel akarják elnyomni a lelki szomorúságot.
2013. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia,én még nagyon régen csináltam ezt es azt kell mondanom a dologról hogy annyira nem is veszes. Az elején meg kellemetlen érzés de a végére mar megszokod es mar nem is érzed. Ami nekem fajt utanna az az volt amikor az alvadt vert a lábamon hagytam es reggel vizes vattakoronggal próbáltam szépen leszedni. Na az tényleg nem volt egy kellemes érzés mert a sebek fel szakadtak es megint elkezdtek verezni.Persze nem annyira mint amikor Megvagtam magam de azert nem volt kellemes érzés ez se.
2014. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!