Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyet lehet csinalni a pszicho...

Ilyet lehet csinalni a pszichologusnal?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel eleg nehezen nyilok meg neki es eloben nekem fura szemelyes dolgokrol beszelnem vele, igy leirnam egy lapra hogy altalanossagban mi a problemam, mit erzek es leirnek mindent, amit eddig meg kellett volna neki emlitenem, de valahogy nem tettem. Es aztan eloben felolvasnam neki, mert nekem igy konnyebb. Ilyet lehet csinalni? Nem fog hulyenek gondolni? Bocsi, nincs ekezetem..

2013. nov. 25. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, elkéri és elolvassa. És jó minden, ami tőled jön érdekes. Ő a szakember, majd megtalálja a sok szálban ami mentén a gyógyítást elindítja, vagy folytatja.
2013. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet ilyet csinálni:).

Én is kis cetlikkel szoktam lejárni, ahova feljegyzetelem előzetesen, hogy miről szeretnék beszélni, miket éreztem, milyen témákra szeretnék kitérni.


Sokkal könnyebb, mint akkor ott "találgatni", hogy miről is akartam beszélni, mert közben elfelejtettem, elkalandoztam vagy bármi.


Szerintem csak segíthet egy ilyen jegyzet, gördülékenyebben megy majd a beszéd:), és szerintem a szakember is értékelni fogja, hogy előre készülsz, tehát foglalkozol a problémával, gyógyulni szeretnél, nem csak úgy lejársz:).

(Habár félreértés ne essék, van akinek nem kell papír hozzá, mert penge a memóriája, de nekem segít összeszedni a gondolataim, és jobban feltudom építeni azt a 45 percet:) ).

2013. nov. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!