Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek pszichopata?

Hogyan legyek pszichopata?

Figyelt kérdés
Nem akarok érezni, sem megbánni semmit....

2013. nov. 27. 18:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ért sok csalódás, bánat (kit nem), de ezek az élet velejárói, viszont az a szerencsénk, hogy lehet ezek ellen védekezni, mégpedig az érzelmeid kontrollálásával, amire minden érző ember képes, ki jobban, ki kevésbé. Alapvetően az emberek nem is gondolnak bele, hogy az érzelmek szabályozása egy fejleszthető képesség, akár az izmok vagy a memória fejlesztése.


Engem például nagyon nehéz felidegesíteni, mert régen sok rossz ért, és rengeteg dühvel kellett megküzdenem nap mint nap, de mára ezt sikerült bizonyos keretek közt tartani.


Ha megtanulod irányítani az érzelmeid, akkor fogsz rájönni, hogy milyen fontosak.

2013. dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A Fekete ***** válasza:
72%
Érzelmekre szügség van. Nekünk annyiból könnyebb, hogy ki-be tudjuk kapcsolni őket. Ez tanulható dolog, a tükör másik oldalán élőknek is sikerülhet.
2013. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
39%
Szívesen cserélek...én ponthogy érezni akarok...
2014. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
fentiek: ez letargia, nem szociopátia.
2014. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
9-esnek: Szerintem nem vagy pszichopata, mert azok pont, hogy jól érzik magukat a bőrükben, és előnyként élik meg, hogy nem éreznek érzelmeket. Szinte felsőbbrendűnek hiszik magukat, hogy emiatt játszhatnak azokkal, akiknek vannak érzelmeik, és ezt nagyon élvezik.
2014. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 doi423 válasza:
kezdünk kihalni :( ezzel születni kell
2015. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Jajj hagyjatok mar a baromsagot.. egy pszichopata nem vallja be hogy az.

Nem irogatja le minden fele platformra hogy jjajj na en most pszichopata vagyok stb.. Engedjétek el, nem vagytok azok es soha nem is lesztek:)) A pszichopaták tagadják hogy azok, netán eszre sem veszik NEM HOGY ide irogatjak h ,,nekem nincsenek erzeseim” stb:DDD errol ennyit dragaim

2022. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!