Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Antos Erika-tud róla...

Dr. Antos Erika-tud róla valaki valamit? Járt már nála valaki páciensként?

Figyelt kérdés
Nevezett pszichiáter doktornőről milyen vélemények vannak?

2013. dec. 1. 15:24
 1/3 anonim válasza:
100%
Nagyon szuper orvos.En depresszioval voltam nala es a hugom is.Mindkettonknek segitett.Most a baratnomet kuldom hozza.Kerdezz batran,szivesen valaszolok.Ajanlom joszivvel a dr.not!
2014. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem is tudom, mit kérdeznék még róla, leginkább néhány pozitív tapasztalat, ill. ajánló szó, amit hallani szerettem volna a doktornőről.

2014. febr. 8. 09:41
 3/3 anonim válasza:
100%
Ja es ami meg nem elhanyagolhato,hogy engem ugy gyogyitott ki,hogy nem irt fel egybol mindenfele gyogyszereket,amire aztan az ember hamar ra is kap es aztan meg arrol kell leszoktatni a "gyogyult" beteget.En mondtam,hogy nem szeretnek gyogyszert szedni,ha van mas megoldas.O mondta,hogy neki epp az a feladata,hogy probaljon meg gyogyszer nelkul gyogyitani,ha tud.Nekem csak gyogynovenyest kellett szedjek,ami veny nelkul is kaphato.Nekem ez fontos volt,es az elozo doki egybol nagyon durva gyogyszereket irt fel,ugyhogy hamar ott hagytam.
2014. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!