Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár napja folyamatosan idegesk...

Pár napja folyamatosan idegeskedek. Sok a program, a tanulnivaló, sőt szerelmi ügyek (rosszfélék) is kavarnak, ezért?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék ellene?valami módszer,orvos és orvosság nélkül?
2013. dec. 3. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én le...nam a dolgok nagy részét, ami nem fontos. Korodat nem tudom, de a tanulnivalo is arrébb tehető. néznek vmi jó sorozatot és aludnek nagyokat. Nekem is volt régen, hogy lett volna mit tanulni, de végén nem érdekelt és nagyon megkonnyebbultem, aztán később persze potoltam az ellogott dolgokat.
2013. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

14/L

mostanában 6-7órákat alszom,emrt sok a tanulnivaló... :/ meg délutáni programok.. :/ igen,kezdek igy hozzáálni,de nem tiszta a lelkiismeretem,ha nem tanulok,és ha nem 5öst kapok :/ egyzserűen nem birok aludni,ha tudom,mennyi mindent kell még megcsinálnom...

2013. dec. 3. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!