Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegbetegség, depresszió vagy...

Idegbetegség, depresszió vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17éves fiú vagyok,pár hete jött ki rajtam ilyen szorongás,félelem,lehangoltság,mellkasfájdalom elmentem dokihoz elmeséltem neki csinált ekg-t,vérképet minden jó volt nem tudott mit mondani (adtam a sz@rnak egy pofont). Most meg pár napja ilyen ingerültebb is lettem de nem mindig csak ha esetleg úgy szolnak hozzám vagy ha valami nem tetszik ugrani tudnák egyből,múlt este mértem a vérnyomásom csak úgy heccből mert pont a kezem űgyébe került 101volt a pulzusom de igaz kb.egy 3órával elötte edzeni voltam.

Mi lehet régen soha nem voltak ilyen tűneteim,mentális probléma?

A válaszokat előre is köszönöm szépen:)



2013. dec. 20. 12:22
 1/4 anonim válasza:
48%
Hogy ha vanak csaladi problemaid vagy akarmien problemad ez is ki hathat rad...probald meg kezelni a haragod es ne huzd fel magad mindenert...
2013. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Épp ezaz hogy semmi olyan nem történt ami kiválthatta volna.

Nyugodt természetű vagyok általában de mint ha lenne rajtam egy ki-be kapcsoló gomb azt mintha néha bekapcsolnák..

2013. dec. 20. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a stressz hatása. A legjobb, ha megtanulsz relaxálni.


https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2013. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a szorongás oka szerintem főképp az, hogy nem talaál az ember megoldást, kiszolgáltatottnak érzi magát. valsózínű, hogy senki sincs a környezetedben, aki biztos támogatást tudna nyújtani. az orvosokkal ez a probléma, nem értenek összetettebb dolgokhoz, és nem is érdekli őket az életed.


kíváncsi vagyok az életedre, életviteledre, ha gondolod írj privátot, és megpróbálok tanácsokat adni, ha arról van szó, amire gondolok, akkor beválhat.

2013. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!