Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira stresszes az életem,...

Annyira stresszes az életem, semmi örömöm nincs, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, kezdődnek a vizsgák, amikre nagyon rágörcsölök. Stresszes vagyok, egész nap sírhatnékom van. Úgy érzem hiába tanulok nem tudom. Szerelmi életem egy nagy 0, soha nem barátom, 3 éves bele vagyok zúgva egy pasiba, de már nem lép.
2014. jan. 4. 12:25
 1/3 anonim válasza:

Ne görcsölj! Sikerülni fognak a vizsgák, ha tanulsz rájuk.

Ne készítsd ki magad, kényeztesd magad miközben tanulsz (csoki meg egy kis nasi, vagy egy forró fürdő mindig segít) szeressed magad annyira, hogy vizsgaidőszakban is emberként nézel magadra, nem egy gépre!

A szerelemről pedig, annyit, ne pazarold el olyan emberre, aki nem viszonozza.

2014. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ne görcsölj ilyeneken, menni fog. Nekem jövőhéten 3 vizsgám lesz, abból egy összevont szigorlat...Az apukám 2 hónapja halt meg, alig jártam suliba ebben a félévben, alig van anyagom meg tételem emiatt és még élek. Tereld el a gondolataidat a stresszről, fogd fel úgy a vizsgát, csak "elmeséled" amit a tételben olvastál, tűnj magabiztosnak és gond nem lesz. Kitartás...!

2014. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legfeljebb megbuksz. Akkor sincs semmi.
2014. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!