Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki szembesítet...

Van itt olyan, aki szembesítette a szüleit a gyerekkori sérelmekkel?

Figyelt kérdés

Akár terápia hatására, akár önállóan (Pl. Susan Foward Mérgező szülők c. könyve hatására).

Beszámolnátok róla? Én már túl vagyok a konfrontáción, szívesen beszélgetnék róla!


2014. jan. 4. 16:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
te überhülye mit akartál kérdezni?
2014. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
te nyomoronc az van amit gondolsz! tényleg az van!
2014. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
SZÓVAL, MIÉRT KÉRDEZTED?
2014. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy kire haragszol ennyire... én számodra vadidegen vagyok, nem ismered az életem, nem tudod, mit miért teszek, de valamiért nagyon haragszol rám. Magam is veszekedtem itt egy időben hozzászólókkal, és magam sem értettem, hogy miért váltanak ki belőlem ilyen hihetetlen indulatokat. Aztán szépen megvizsgáltam az érzéseimet, és felfedeztem a projekciót. Beazonosítottam, hogy kire is haragszom valójában, és tudtam dolgozni a tényleges haragommal. Nem állok le veled vitatkozni, mert te nem rám haragszol, hanem valaki másra. Ha magamra venném, csak játszma lenne, és arról én már réges-régen leszoktam. :) Szerencsére. Szóval tényleg azt javaslom, gondold végig, hogy ki az, akire így haragszol, hogy rajtam töltöd ki az indulataidat. (Én előre szólok, nem fogom magamra venni, bárhogy támadsz is. :) )
2014. jan. 6. 13:47
 25/25 anonim ***** válasza:

Na ne veszekedjetek már,mindenki másképp élte meg az élete negatív eseményeit és másképp jutott túl vagy próbál túljutni,tovább lépni,ettől még nem lesz senki rosszabb vagy jobb.


Ezért vagyunk eltérőek,emberek,de ezen még nem kell veszekedni.

2014. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!