Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék úgy pszichológussa...

Hogy tudnék úgy pszichológussal beszélni hogy anya ne tudja meg?

Figyelt kérdés
Olvastam egy betegségről aminek a tünetei passzolnak rám és tanácsolták (itt) hogy menjek pszichológushoz. De nem igen szeretném hogy a családom aggódjon értem, van elég bajuk enélkül is, viszont én szeretném tudni hogy valóban ez e a betegségem vagy nem.
2014. jan. 5. 13:07
 1/5 anonim válasza:

mi a betegség?

am bocs ,de segíteni nem tudok mert nekem is ez a problémám

2014. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy? Tényleg jó lenne tudni, hogy mik a tüneteid, akkor tudunk érdemben válaszolni.
2014. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Privátban leírom ha valakit érdekel.
2014. jan. 5. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmész a gyerekorvosodhoz és megkérdezed, hova és kihez tudnál elmenni pszichológushoz. Ha elmúltál már 14 éves, nem mondhatja el a szüleidnek. Vagy ha van iskolapszichológusotok, hozzá is fordulhatsz.
2014. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem szeretnék offolni, de muszáj lesz. én több mint egy éve vagyok így és azthiszem most lett elegem, valamit szeretnék tenni úgy, hogy az itthon ne derüljön ki. te mivel mennél pszichológushoz?
2014. jan. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!