Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó, megfizethető női pszichiát...

Jó, megfizethető női pszichiátert tudnátok ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Pszichiáter kell? Nem pszichológus? Miért?
2014. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.nek

Nem tudja mi a különbség pszichiáter, pszichológus, és pszichoterapeuta között. Mindhárom más-más problémában illetékes, de azt nem tudjuk, hogy mit szeretne megoldani.


Kedves kérdező! Ha érdemi választ szeretnél, írd meg, hogy mi a problémád.

2014. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pasihoz járok 8000-ért, ha gondolod megadom az elérhetőségét..
2014. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp szükségem van gyógyszeres kezelésre, ezért a pszichológus kilőve.


Női jobb lenne, mert nem hiszem, hogy meg tudok nyílni egy férfinak. De kérlek add meg, hátha ráveszem magam. Köszönöm!

2014. jan. 12. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy gyógyszer kell? Én tudok női pszichológust, kimondottan kedvező áron és nagyon jó.

De ha gyógyszer kell (?), akkor tényleg pszichiáter kell, viszont az csak tüneti kezelés.

2014. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szívesebben járnék pszichológushoz, de nagyon stresszes vagyok és jó lenne, ha ez minél hamarabb elmúlna. Próbálkoztam már vény nélküli nyugtatókkal, de semmit sem használtak.
2014. jan. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!