Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek mi a véleményetek?...

Nektek mi a véleményetek? (töb lent)

Figyelt kérdés
Szóval én alapbol ki vagyol pszih.log.-okra!Én valahohy ugy érzem lenézik az embert!Me hogy bizalpmba férközik stb uhh én tuti szidnám!Azzal is tisztában vagyok hogy ön szántatbol mész pszihologushoz de ha mondjuk muszáj lenne ti hogy viselkednétek?Én levegönek nézném és talán egyszer kétszer leszolnám!Aki jár hogy tu neki beszélni magárol?Vah én tuti kussba maradnák!tudom nem valami értelmes kérdés de mondjatok el a véleményeteket erröl légyszi!
2014. jan. 11. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Te egyelőre inkább tanulj, mert rettentő buta vagy!
2014. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ez a kérdés levett pár pontot az IQ-m ból. Nem tudom jól értelmeztem e ezt az érthetetlen kérdét, de én ha pszihológushoz mennék azért mennék, hogy beszéljek neki a problémáimról és segítsen. Ha úgyis csak "kuss"-ba maradnék értelme sincs kifizetni meg elmenni. Nem?
2014. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egymás pénzét és idejét nem kell rabolni, úgyhogy Te ne menj, ez nem a Te utad, de majd egyszer azt is megtalálod.
2014. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah elég hülyén sikeredett a kérdés!De nem kötelezö választ irni ha semmi épitöt nem irtok!
2014. jan. 11. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pszichológusom azt mondta, ha valaki nem önszántából megy (hanem például családi nyomásra), az nem is csinálja végig. Úgy tényleg semmi értelme. De ha valaki elkötelezett, és tényleg tenni szeretne magáért, akkor nagyon sokat tud segíteni a terápia.
2014. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint akkor lenne építő a hozzászólásunk, ha mi is alapból ki lennénk a pszichológusokra bukva? Mivel nem egy véleményen vagyunk veled ezért ne írjunk?

Ennek ellenére illetve ettől függetlenül én továbbra is bízom bennük, jó szakemberek. A saját területükön tudnak segíteni és sokat.

2014. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként rendszeresen jársz pszichológushoz?
2014. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem,a nem épitő alatt azt értem hogy buta vagy stb

Köszönöm a normalis válaszokat!

2014. jan. 12. 16:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!