Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Veszelyes?

Mit tegyek? Veszelyes?

Figyelt kérdés
Egyik kozeli ismerosom azt tervezi hogy 0,25os frontinra akar 30%os alkoholt inni.Azt mondja jol akarja magat erezni es ha kell akar egy dobozzal is bevenne.Ha megtenne mi baja lehetne,

2014. jan. 16. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk leállhat a légzése, úgyhogy jó lenne, ha befejezné ezt a hülyeséget. Tanulja meg csak alkohollal jól érezni magát, sőt bármilyen meglepő, még anélkül is lehetséges.
2014. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon veszélyes. Tudok olyan személyről aki ebbe belehalt.
2014. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ettől nem fogja jól érezni magát csak okádni fog egy nagyot
2014. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én asentrát és frontint szedek kényszerbetegségre. A pszichiáterem annyit mondott az antidepresszánst ne nagyon vegyem be akkor amikor alkoholt akarok inni. Froninra semmi ilyet nem mondott. Én 1 mg-ot szedek/nap 2x és van úgy hogy sörrel veszem be a második adagot. Még semmi különös hatást nem éreztem, kicsit tompább leszek, lassúbb, agresszívebb. Szerintem nyugodtan beveheti piával a frontint semmi jobb nem lesz tőle, de kíváncsiságból miért is ne?


Betegtájékotatón sincs rajta h. alkoholt nem szabad inni rá!

2014. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A frontin csak önmagában (alkohol nélkül) szabad szedni, és lehetőleg 1 mg-nál ne többet 1 nap. Nekem akkor írta fel az orvos, amikor durva alkohol-elvonási tüneteim voltak (delírium tremens). Kiszámíthatatlan a hatása együtt, nem szabad, keringési zavarok, légzési zavarok léphetnek fel, bele is lehet halni.
2014. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amnéziát okoz!

Óvatosan vele, mert az alkoholtól "megered a nyelve" és

semmire sem fog emlékezni abból mit fecsegett.

(Mindenkinek tilos ráinni, de veszélyesen őszintévé tesz a kombináció.

0,25-ösnek a tízszerese kezd hatni.)

2014. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire játszani akar, akkor a vonatot tudom ajánlani. Mások mit nem adnának a teljes életért, miközben az ilyen barmoknak semmit sem ér. Komolyan... Vonat...
2014. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 4 évig szedtem a Frontint (0.5 mg-osat), más egyéb gyógyszerek mellett. Ittam rá végig az évek alatt, volt, hogy pálinkát is, 50 fokosat. Na, akkor azért, volt, hogy hánytam, az nem volt jó buli. Sima sörtől nem.

De ha nincs hozzászokva a szervezete, inkább ne tegye.

2014. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!