Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok ajánlani jó budapesti...

Tudtok ajánlani jó budapesti pszichológusokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék olyan emberhez menni, aki tényleg érti a dolgát. Olyan 30-50k-t tudnék havonta áldozni rá.


A belvárost és a metró vonalakat preferálom, mert nem szeretek sokat utazni, de ha megéri, akkor végül is heti 1x belefér.



2014. febr. 2. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Írok privit, én tudok nagyon jó pszichológus ajánlani, még heti kettővel is belefér az általad írt árba. :)

És tényleg nagyon-nagyon jó!

2014. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi!


talán annyival még kiegészíthetem a dolgot, hogy milyen problémáim vannak.


tépkedem a szempillámat, szőrszálaimat

kényszerevő vagyok

nehezen kötelezem el magam bármi mellett

mindent halogatok, ritkán fejezek be dolgokat

motivációs problémáim vannak

nehezen fókuszálok, könnyen elkalandozok

nehezen mondok nemet

gyakran hagyom, hogy kihasználjanak

önértékelési és megfelelési zavarok


hú, ez így leírva elég szörnyen hangzik. :)

25F

2014. febr. 2. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Én küldtem neked elérhetőséget. Szerintem lényegtelenek is a "tünetek", nekem nem is tűnik kimondottan vészesnek.

Sőt, tudod mit mondok? Hogy te sokkal NORMÁLISABB vagy, mint azok, akik itt osztják az észt, normálisnak gondolják magukat, leszólnak másokat...

Te legalább tisztában vagy vele, hogy gondjaid vannak, és akarsz rajtuk változtatni. És ha akarsz, fogsz is tudni (segítséggel persze, de hidd el, hogy egy terápia csodákat tesz!!! ha teheted, járj heti kétszer, sokkal jobban lehet haladni! :) Én is kétszer járok, és nagyon hatékony így, rengeteget változtam!)

Szóval az, hogy tudod, hogy gond van, és akar változtatni, már fél gyógyulás!!!! Sok sikert neked! Nem lesz könnyű, de megéri!!! (Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan privit.)

2014. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a pszichológus jó, aki kiképzett pszichoterapeuta.
2014. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
# 4: Ezzel egyetértek, azzal a kitétellel, hogy a képzett pszichoterapeuták között is vannak rosszak (nekem sajnos már volt dolgom ilyennel).
2014. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az infókat. #2-nek pedig a segítségét és a biztató szavakat. :)
2014. febr. 3. 23:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én pszichoterapeuta orvoshoz járok, csak ajánlani tudom. Pszichológushoz is jártam, de ezek után jobban bízom az orvosokban, legalább is az enyémben..
2014. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 7: Az mit takar, hogy pszichoterapeuta orvos? Pszichiáter? Mert pszichológusnak és pszichiáternek is lehet terápiás végzettsége, a különbség annyi, hogy a pszichológus gyógyszeresen nem kezelhet, a pszichiáter meg igen, de a terápia szempontjából nem lényeges, hogy milyen végzettsége van, ha az adott módszerben jártas.
2014. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondoltál már reinkarnációs utazásra?
2014. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!