Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális cipralex szedés...

Ez normális cipralex szedés közben?

Figyelt kérdés
Tegnap óta szedem, már most érzem, hogy nem szorongok annyira, ilyen fél órát szorongtam ma csak, viszont folyamatosan fáradt vagyok, reggel hasmenésem volt, és nem igazán van étvágyam,folyamatosan szárad a szám, Elég komoly volt a bajom, deperszonalizáció, generizált szorongás, és ez a gyógyszer eddig úgy tűnik, hogy hat, mert nem nem érzem már magam ilyen álomszerű állapotban, csak 1 picit néha

2014. febr. 7. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, egyénenként mások lehetnek a mellékhatások.


Én anno a fáradtsággal ellentétben pont, hogy feltüzelt állapotba kerültem tőle. Állandóan remegett mindenem, ideges voltam és feszült. Mellette érzelmileg teljesen egysíkú lettem, nem állt fel a műszer és szédelegtem tőle.


Viszont úgy, hogy tegnap óta szeded még nem érdemes messze menő következtetést levonni, mert kell ezeknek a csodaszereknek úgy 4-6 hét, mire beáll rá a szervezet. Addig még rosszabbodhatnak is a mellékhatások.

2014. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen normális, de azért még nem vagy túl rajta. Gondolom, most még csak féladagot szedsz, vagy annyit sem...

azért majd írjál ha más is jön...

2014. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már fél éve szedem.Első pár nap után én is éreztem,hogy lényegesebben jobban vagyok,és igen ugyan ez volt velem is hasmenés,étvágytalanság, szájszárasság.Kb. 2hónap elteltével eléggé megnőtt az étvágyam így van ez most is,de próbálok magamon uralkodni.De legjobban engem a folyamatos,mindennapi izomrángások idegesítenek. :S Amúgy tényleg jó gyógyszer én úgy érzem,kezdek rendbe jönni tőle.
2014. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ezek a mellékhatások voltak nálam is és az izomrángás pörgetettség, magas vérnyomás, remegés. Nem is tudtam szedni, mert enni sem tudtam és ment a hasam is tőle. Az a hatás még csak placebó hatás amit érzel. A saját elméd gyógyított meg egy nap alatt.
2014. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!