Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vannak ezek a hangulatin...

Mitől vannak ezek a hangulatingadozásaim? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Néha csak úgy rossz vagy jó hangulatom van ok nélkül. Néha van valami, amit nagyon szeretnék, 10 perc múlva már nincs kedvem hozzá. Van mikor egész nap ok nélkül szomorú vagyok (depressziónak nem nevezném, nem gondolok ekkor sem pl. öngyilkosságra). De van, mikor csak úgy jó kedvem van, és szívesen csinálok mindent. Volt olyan, hogy nem volt kedvem kirándulni menni, aztán indulás előtt elment a kedvem, vagy fordítva. Bár ez ritkább, de ez is megtörténik. Olvastam már a bipoláris zavarról, annyira azért nem durva, nincs tőle depresszióm. De mégis valamiért ez nem normális, hogy ok nélkül jó vagy rossz kedvem van.

Különben 15 éves, elég zárkózott fiú vagyok.



2014. febr. 15. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kamaszkorban normális, de még átlag felnőtt embernél is.
2014. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi cukros édes cuccot eszel? Mennyit alszol?
2014. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Edesseget eszem , de nem tul sokat. Aludni kb. 8 orat alszom hetkozben.
2014. febr. 15. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!