Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szükségem lenne néhány jó...

Szükségem lenne néhány jó tanácsra! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 3 hónap múlva 16 teljesen el*aztam az életemet állandóan csak a továbbtanuláson jár az eszem nem is tanulok semmit elegem van mindenből ez kb 2 hete jelentkezett nálam remegek ha iskolába kell mennem iskolába (nem nagyon érdekel) de nincsenek haverjaim tanárok állandóan cseszegetnek olyan értelemben,hogy mindig engem feleltetnek mára már nagyon feltünő a dolog !


Családomban is a pesszimizmust látom én is átvettem-e mentalitást sajnos engem már semmi sem érdekel.


Azon gondolkodom befejezem az iskolai tanulmányaimat.


2014. febr. 24. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Másik suli.
2014. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem megoldás nekem már ha úgy vesszük 3.5 hónap van hátra csak kibirom !
2014. febr. 24. 19:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Végülis nem nem bírom ki de a szülők nem engednek másik suliba !
2014. febr. 24. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük, hogy jövőre át mehess, mert így ne tudod folytatni a tanulmányaidat, mond nekik, hogy ha másik suliba tanulsz, mint ha sehol nem tanulsz.
2014. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!