Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyetemista vagyok, édesapám...

Egyetemista vagyok, édesapám sulyos beteg lett, és rá pár napra szakitott velem a barátomm is. Most abszolut nem tudok figyelni a tanulásra. Mit tegyek? Nem tudok koncentrálni sehogy sem. Nem tudom miért

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért kellene állandóan koncentrálni tanulásra, akármire?

Az első injekció előtt mindenki sírt, majd utána: Csak ennyi? Az érettségi vizsga előtt iszonyat stresszesek voltunk, utólag: nevetünk rajta. Valahogy így müködik ez az élet többi nehéznek hitt területén is. Nem kell ilyen komolyan venni a dolgokat.

2014. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért kell odafigyelni állandóan a tanulásra. Tavaly egy hetes mérőtáborban voltunk, ami előtt két nappal meghalt a nagypapám. Nem vagyok egy nagy érzelem kimutatós ember, nem akartam nagy dobra verni és elmondani senkinek, csak a közelebbi barátoknak, de a mai napig alig tudom mivel telt az a hét. Próbáltam koncentrálni, nem ment, szerencsére jó csapatunk volt, igyekeztem a monoton feladatokból kivenni a részemet, ami nagyfokú koncentrációt nem igényelt, a többit csinálták a többiek, ennyi. Az egyetemi életben nyugodtan megengedheti magának az ember, hogy olykor 1-2 hétre leeresszen, majd utána duplán dolgozol, hogy összekapd magad!
2014. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!