Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel a problémával hová...

Ezzel a problémával hová forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy hova forduljak a problémámmal. A problémám pedig a következő: még egy éve kiderült, hogy biszexuális vagyok. Ebben az időszakban megutáltam magam, és nem tudtam kihez fordulni. Viszont az egyik este a tizenhetes számról álmodtam és reggel elképesztő nyugalmat éreztem. Megpróbáltam lerajzolni a számot de nem segített. Közben annyira megutáltam magam hogy elkezdtem magam vagdosni, de semmit nem ért ezért nem is csináltam tovább. Viszont egyszer jött az ötlet hogy belekarcolok a bőrömbe egy tizenhetest. Megtettem és segített. Feloldódott bennem a feszültség. Mindig ha visszajött a feszültség akkor belekarcoltam a kezembe vagy a lábamba és jobb lett. Aztán abbahagytam mert elfogadtam magam. Most viszont néha hirtelen rám jön egy "roham" és addig nem nyugszom le amíg nem karcolok magamba egy tizenhetest. Nem akarok így élni! Már a hasamon is van. Ezzel pszichológushoz menjek? Vagy háziorvos is elég? Esetleg pszichiáter? Kérlek segítsetek!


15/F


2014. márc. 7. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez menj. Nem tudom, tifelétek hogy megy ez, lehet, hogy beutaló is kell háziorvostól - így jobb, ha előbb őt látogatod meg.
2014. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg átírni a régebbi bejegyzéseket. A 17 esből könnyen tudsz pl. 47 est csinálni, és így nem kell új sort kezdened.
2014. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valahova mindenképpen menni akarsz, akkor pszichológushoz. Mit jelent neked az a szám, hogy 17? És miért utálod magad amiatt, mert biszexuális vagy? Nem hiszem, hogy elfogadtad magad, max elnyomtad a kétségeidet az identitásoddal kapcsolatban. Hányan tudják, hogy bi vagy? Vannak barátaid, akik elfogadják? Vagy a szüleid? Gyakran az segít, ha pszichológus előtt olyan emberrel beszélsz, akivel tudsz őszintén beszélni mindenről, legjobb barát, szülők (nem minden esetben). Nem ismerem a pontos helyzeted, így csak a sötétben tudok tapogatózni.
2014. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!