Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti nyáron hogyan rejtitek el...

Ti nyáron hogyan rejtitek el a vágásokat?

Figyelt kérdés
A csuklómtól a könyökömig szét van vagdosva a kezem. Járok már pszichológushoz is viszont az lenne a kérdésem, hogy nyáron ti hogyan rejtitek el? Vagy mit szólnak hozzá az emberek? (iskolatársak, tanárok, buszon) bárhol. Depresszió, szorongás, pánikroham és a vagdosás miatt járok pszichológushoz. Légyszíves ne írjatok negatív válaszokat. Köszönöm

2014. márc. 13. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Hát.. konkrétan haverom hosszú ujjú pólót viselt, meg pulóvert este.. de persze sokszor láttuk őket.. én pl tökre lebasztam hogy mit képzel magáról, aztán meg is beszéltük a dolgokat, hogy miért csinálta, meg ilyesmi.. normálisan megvitattuk a dolgot... :)
2014. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt csak a hosszú ujjú blúz a megoldás, de az is elég ciki, mert nyáron melegben mindenki tudni fogja, hogy azért hordasz hosszút, mert valamit rejtegetsz. Esetleg még tetoválásokkal, testmatricákkal lehetne eltüntetni, vagy plasztikai sebészettel, de az elég drága.
2014. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
És ha vállalnád amit csináltál?
2014. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapozót kenhetsz rá, de ha még úgy is látszik, akkor a hosszú ujjú póló marad a megoldás, amíg csak el nem tűnnek a hegek. Vagy felvállalod őket, mint ahogy az utolsó mondta.
2014. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sokan vállalják, többször láttam ilyesmit


a tetoválással nem lehet nagyobb hegeket elrejteni


plasztikaidsebész nem tudja enyhiteni?

2014. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hangulatfüggő, hogy hosszúujjúval vagy sehogy. Egyébként még nem szóltak rá semmit, amikor nem takargattam, pedig feltűnőek, de gondolom, csak idő kérdése.
2014. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!