Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralexet szedő férfiak! A...

Cipralexet szedő férfiak! A gyógyszer abbahagyása után a potencia visszaáll 100 %-ban? Illetve meggyógyultatok tőle?

Figyelt kérdés
Sok rémhír kering, hogy a gyógyszer abbahagyása után sem állt vissza az illető potenciája, véglegesen impotens maradt tőle. Ez lehetséges?
2014. márc. 16. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Igen, visszaáll a gy.szer abbahagyása után. Itt keverednek a dolgok: Akik beszedték rendesen a gyógyszerüket, és meggyógyultak, majd az orvos utasítására letették a gyógyszert, azoknak minden életfunkciójuk visszaállt. A potencia meg 120 % ra legalább. Viszont akik besz@rtak az első cipralextől, és hallgattak az itteni (gyk-s) tanácsadókra), és letették a gyógyszerüket ( a két dolog nem ugyanaz) még rosszabbul lettek, mint előtte.
2014. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, visszaáll.

Nem, épp hogy rosszabb lett attól a gyógyszernek nevezett vacaktól.

2014. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszer a tünetek enyhítésére szolgál, a gyógyuláshoz pszichoterápia szükséges.
2014. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 1:

Egy része hatalmas baromság annak, amit írtál... Igazából az igazság a # 3-as számú válaszolónál van...


Én is szedtem ezt a hulladékot, de néhány hónap után abba kellett hagynom, mert nem az volt a legnagyobb bajom, hogy nem állt fel a műszer... Érzelmi életem egy hatalmas síkság volt, remegtem, ideges voltam... nem bírtam szó szerint létezni...


Viszont miután letettem a "potencia" viszonylag hamar visszaállt, de bizonyos mellékhatások csak több hónap után múltak el... és persze nem gyógyultam meg, de pszichoterápia nélkül soha nem is fogok. Erre már rájöttem.

2014. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyan úgy dugtam utánna is mint előtte. Közben meg sokat szoptak. Így ki lehet bírni. A kedvencem a nővér volt a Tündérhegyen.
2023. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!