Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom már tovább. Neten...

Nem bírom már tovább. Neten van pszichodoki akivel beszélhetnék vagy valami?

Figyelt kérdés

Vagy mit tegyek? Én így élni sem akarok, de meghalni sem. Nincs pénzem dokira, és egyébként is tudom mi bajom, de annak a gyógyítására se lenne pénzem.

Egyetlen kiút az öngyilkosság lenne? Már kiterveltem mindent. Ha tudtok netes dokit írjátok meg...


2009. dec. 15. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kell neked netes doki? Egy szimpla megértő ember nem lenne elég? Mi az a nagy probléma? Egyébként orvostudakozo.hu
2009. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van sok netes orvos (gondolom, pszichiáter is), mert én már többször is ráakadtam ilyen oldalra, de linket sajnos nem tudok küldeni, mert régebben volt mindez.

Semmiképpen se legyél öngyilkos, az nem megoldás! Még ha olyan súlyosnak látod is a helyzetet, hogy orvoson kívül más megoldás nincs, akkor se "lépj ki"! Ha az orvos segíthetne, már eleve VAN megoldás, csak el kell jutnod egyhez, bármi áron.

Egyébként tudom, mit élsz most át...:((( És büszke lehetsz magadra, hogy egyáltalán mersz orvosi segítséget kérni. Hidd el, sokan mások még eddig sem jutottak el...

Azt egyébként megkérdezhetem, hogy mi a bajod, vagy ez titok?

2009. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudok pszichológust a neten, viszont ha úgy érzed hogy megkönnyebbülsz ha kibeszéled másnak a problémáidat, akkor írj privit nyugodtan. Ha tudok, segítelek tanácsokkal. Az öngyilkosság csak megfutamodás. Mindenből van kiút hidd el!!
2009. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bár nem írtad meg konkrétan mi a problémád. Szíves figyelmedbe ajánlom a következő könyvet és DVD-t.

The Secret- A Titok!


Nekem sokat segített!

Szép napot!

2009. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha bemész a pszichiátriára, úgy tudom, ott hivatalos rendelési időben van pszichológus is. Ami TB által finanszírozott, tehát ingyenes neked.
2009. dec. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mi a bajod? Írd meg légyszi!
2009. dec. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy faggatni kéne szegényt,leírja ha akarja.Amúgy sok sikert,és nehogy öngyilkos legyél :(.
2009. dec. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2009. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
aki előttem a linket küldte az a szívemből szólt! Szendi Gábor oldala globálisan is szuper, és a dokik is jók akik ott vannak!!!
2009. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meghaltál?
2009. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!