Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezelitek a lelki...

Hogyan kezelitek a lelki fájdalmaitok, érzelmeitek?

Figyelt kérdés
Már elviselhetetlen dolgok nyomnak, úgy éreztem csak az segítek, ha fájdalmat okozok magamnak, és elkezdtem vagdosni a karomat. Nagyon megrémiszt, amit tettem és csak még jobban undorodom magamtól. De az igaz, hogy abban a pár percben minden ami bántott eltűnt egy időre. Van valami más módja levezetni ezeket a dolgokat? Bármi tanácsot szívesen fogadok, nem szeretnék így élni. Próbáltam sportot, figyelemeltereléses hobbikat, nem tudom mit tehetnék. Előre is köszönöm. 17/f

2014. márc. 22. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Fuss, küzdősport. Ülj ki a természetbe, nyugizz le és gondolkodj ;)

De ha van jobb megoldása valakinek szívesen fogadom.

(2 éve abbahagytam)

17/L

2014. márc. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még mindig én, még zenehallgatást és a rajzolást tudom javasolni, bár az utóbbi, néha jobban felhúz, ha nem sikerül.
2014. márc. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Verset írok, játszom az állataimmal. Nekem háziállatok nélkül nem lenne értelme az életemnek. Az emberekkel nem jövök ki túl jól, az állatok viszont feltétel nélkül szeretnek, és én is szerethetem őket.
2014. márc. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
olyan dolgot csinálj ami nyugtató.mondok egy példát.nekiállsz kötni,de nem sikerül mert túl monoton,de igenis csináld egy idő után rájössz,hogy mi a nyugtató számodra.olyan kell csinálni ami idegesít,menj neki a problémáknak.így le fogod küzdeni.
2014. márc. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Futok, és sokat vagyok kint is. Rajzolni nem tudok, mert egy idő után elfog egy nyomasztó érzés. A háziállatot érdemes megpróbálni. Köszönöm!
2014. márc. 23. 07:17
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos én még nem másztam ki ebből véglegesen, de van pár dolog ami nekem használ. De ezeket az előttem szólók leírták , de azért én is leírom :) pl futás, foci: nagyon szeretem mert kifáradok és a futással elmenekülök minden elől, állatok: van egy cicám neki mindig mindent elmondhatok, érzem a szeretetét és mindig meghallgat, mai tinik: már minden 5. unatkozó tini vagdossa magat és én nem akarom, hogy azt hidjék én is olyan vagyok!
2014. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bárki megérthetné anélkül, hogy átéli :c Szívesen beszélgetek Veled erről, ha szeretnél.
2014. márc. 23. 09:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sok mindent próbáltam, ami segített az a korcsolyázás, biciklizés. Bár még mindig nem oldódott meg a probléma teljesen, ezért amikor már semmi nem segít, szimplán odamegyek a falhoz és beleverem a kezem. Most meg úgy próbálok leszokni, hogy beföttesgumival csapok a kezemre, ha ideges vagyok. Ez elég jól müködik.

Ha gondolod, írj privit nyugodtan, ha szeretnél beszélgetni, szívesen segítek :)

2014. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!