Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriára kértem időponto...

Pszichiátriára kértem időpontot, mire számíthatok? Hogy működik?

Figyelt kérdés
szeretném,ha felírnának egy gyógyszert nekem,nyilván nem kötöm ezt az orrukra. de hogy zajlik egy ilyen vizsgálat? leülök és beszélgetek a dokival vagy mi?
2014. márc. 28. 11:11
 1/4 moonlightsentinel ***** válasza:
Igen, bemész, leülsz, beszélgetsz a dokival. Aztán ő eldönti, mi legyen. Lehet, hogy nem fog az első alkalom után felírni gyógyszert, lehet, hogy később sem. Ha van valami konkrét elképzelésed, milyen gyógyszert akarsz, és miért, nyugodtan mondd neki, ez nem szégyen!
2014. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom mondani,hogy mit kérek,mert van benne drog is ahogy olvastam. Azt hiheti,hogy drogos vagyok és amiatt kérem... annyit fogok neki mondani,hogy szeretnék gyógyszert szedni a problémámra,és elmondom mi a bajom.
2014. márc. 28. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Így neked egyetlen pszichiáter sem fog gyógyszert írni. Elmondod a problémádat, és ő ez, meg a viselkedésed alapján eldönti, hogy milyen gyógyszert kapjál, ha szükséges egyáltalán. Te ott nem kérhetsz, csak jelenthetsz....

"Nem kötöd az orrára". Röhögtetsz...Ír neked narkót.

2014. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen azt akarok... úgyhogy röhöghetek is :D
2014. márc. 29. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!