Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg lennék?

Pánikbeteg lennék?

Figyelt kérdés
Félek, hogy háború lesz, hogy egyszercsak ledobnak egy atombombát, hogy megáll a metró az alagútban, hogy elkapom az Ebolát, és ezekben meghalok, vagy a szeretteim meghalnak,apukám refluxos, félek, hogy meghal, hogy a szüleim elválnak, stb... Ezek nem folyamatosak, hanem olvasok valahol valamit, hallok valamit, és úgy lesznek ilyen gondolataim. Ez pánikbetegség? Normális válaszokat! :(

2014. márc. 28. 17:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor szorító érzés fog el, kedvem lenne sírni, néha már azt gondolom, öngyilkosnak kéne lennem, ha az életben ennyi borzalom vár :( tudom, hogy nevetséges, mégis így érzek...
2014. márc. 28. 17:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább paranoia generizált szorongás stb de nem értek hozzá annyira. A pánikbetegek hirtelen a "semmitől" lesznek rosszul akár el is veszthetik az eszméletüket.
2014. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Minden aktuális influenza járványnál, egyebeknél, világvégét képzeltem, és szó szerint rettegtem. Azóta kinőttem. valszeg te is ki fogod.
2014. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ezt hogy lehetne kezelni? Nagyon rossz így, hogy nap mint nap attól tartok, hogy holnap kitör egy háború, mondjuk. Ha megyek az utcán, az eget nézem, es zuhanó bombát keresek... Nagyon ciki, de megkeseríti az életemet. :(
2014. márc. 28. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=UXo-DvY0N-k

Sok dolgot megismerhetsz az előadásból.

2014. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!