Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magamba beszélek?

Magamba beszélek?

Figyelt kérdés
Elégé depressziós vagyok már egy ideje járok orvoshoz is stb.. De azt vettem észre mostanában hogy magamba beszélek. Nagyon sokat vagyok itthon egyedül... Gondolok valamire és hangosan megválaszolom. Kiborulok és vitatkozom.
2014. márc. 29. 22:26
 1/8 titokzatosvalaki válasza:
akkor legalább valaki válaszol kérdéseidre ha magaddal veszel össze akk csak magadra haragudhatsz :D
2014. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Tényleg belebeszélsz saját magadba??? Bakker, hu de ügyes vagy. (magadbaNNNNNNNNNNNNN)
2014. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lol.. Hát ez mind k* rva jó csak hogy a kérdést nem válaszolják meg.
2014. márc. 29. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyeneket én is szoktam csinálni :D szerintem annyira ezt nem kell komolyan venni.
2014. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát kicsit aggasztó :/.
2014. márc. 29. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam veszekedni magammal :D
2014. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, hidd el! Én is szoktam magamban beszélni, mondjuk vitatkozni nem, de valakire megjegyzést tenni, vagy átkozodni ha vmi kiakaszt, de ez nem kóros. Vagyis remélem :DDD
2014. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dianetika könyvet tudom neked ajánlani. Le van írva benne mi az irracionális viselkedés forrása és mi a megoldás.
2014. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!