Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gödöllő környékén egy jó...

Gödöllő környékén egy jó pszichiátert ismer valaki, aki megfizethető?

Figyelt kérdés

Sajnos sokáig azt hittem hogy egyedül is bármire képes vagyok, de sok mindent nem lehet egyedül feldolgozni. Az ismerőseim előtt szeretném ezt titokban tartani ezért érdeklődök online, anonym. Az emberek megvetik azokat akik lelkileg túlterheltek és szakorvoshoz akarnak fordulni, ráadásul túl büszke vagyok ahhoz hogy nyíltan felvállaljam hogy nekem is segítség kell. Sokan el se tudják képzelni hogy fiatalon is mennyi mindent megélhet az ember... Nagyon fontos lenne mert már van hogy szó szerint rosszul leszek ha idegen helyen vagyok sok ember között, folyton szorongok és fulladok (fulladással voltam háziorvosnál aki 3-4 hét folyamatos vizsgálat sorozat után azt javasolta hogy keressek fel egy mentálhigiénés szakembert), az évek óta tartó extrém hangulatváltozások minden erőmet felőrlik (igyekszem visszafogni magam amikor hirtelen elkap a jó kedv egy apróságtól, mert 1 pillanat alatt neki mennék a világnak, vagy ha épp teljesen magam alatt vagyok mindent megteszek hogy mások ne lássák) Ami fontos lenne hogy lehetőleg ne a "tipikus magyar" legyen, aki szerint fiatal vagyok, nekem mégis mi bajom lehetne... találkoztam már ilyen "szakemberrel" aki szinte mindent megtett hogy ezt éreztesse velem... (vagy csak üldözési mániám van :D)



22/F



2014. ápr. 2. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
depresszió, szociális szorongás vagy pánikroham?:)
2014. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok orvos, így nem igazán tudom diagnosztizálni :/ Nagyon hiperaktív, életvidám, barátságos gyerek voltam az életkörülmények ellenére (szegénység, állandó rettegés). Most meg... Csak próbálom magam "nevelni" de szó szerint érzem hogy összeroppanok... Néha csak nézek ki a fejemből és nem akarom elhinni h még mindig itt vagyok. A depresszió az gondolom alap, abból kiindulva hogy néha 1 pillanat alatt a világot átölelném, még 1 perc és még a naprendszert is elpusztítanám ha tehetném (persze mint mondtam nevelem és igyekszem kordában tartani magam.) Abban látom az igazi gondot hogy mindig csak magam terhelem és nem tudok senkivel beszélni a magam gondjáról... Ismerőseim is erős személyiségnek tartanak. Csak fáradok. Az nagyon nem normális hogy 22 évesen úgy érzem mintha már nem lenne sok hátra. Amitől még nagyon félek, a skizofrénia kialakulása. Egyik rokonom hasonló életutat járt meg mint én, ő teljesen összeroppant (ha jól tudom az életkörülmények/események stb a felelősek 90%ban a mentális problémákért még az ilyen súlyos betegségeknél is)
2014. ápr. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!