Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szemelyisegzavarra...

Milyen szemelyisegzavarra utalnak az alabbi tunetek?

Figyelt kérdés
Hangulatingadozas, irritabilitas, depresszio, falasi rohamok, idonkenti extrem merteku alkoholfogyasztas, szakitastol valo allando retteges,ilyenkor ongyilkossaggal valo fenyegetozes,disszocialodas a valosagtol, onpusztitasra valo kesztetes. Memoriazavarok. Koncentracios zavarok. Allando retteges, hogy a munkatarsak kibeszelnek, nem szeretnek, valamit terveznek ellenem. Idonkenti ongyilkossagi gondolatok. Hosszutavu eletcel teljes hianya, karriertervek es munkahelyek allando, szeszelyes es otletszeru valtoztatgatasa.Munkahelyi teljesitmeny es munkabiras kituno, intelligens, okos, gyors, megbizhato, de csak rovid tavon. Zero tolerancia fonokseggel, barmifele kotottseggel (pl alberleti szerzodes, telefon szerzodes, bankhitel stb) szemben. Csaladtagokkal pillanatszeru kapcsolatmegszakitas, evekkel kesobb kapcsolat ujrafelvetele. Rendkivul impulziv, robbanekony termeszet, kiallhatatlansag, askalodas, manipulativ hajlamok, hipo es hiperszexualis idoszakok szelsoseges valtakozasa,, szexualis orientacio idoszakos valtoztatasa. Parkapcsolatok kaotikusak, dramaval terheltek.Konvencionalis eletvitel teljes szivbol valo gyulolete es megvetese, ugyanakkor szabalykoveto, erosen torvenytisztelo magatartas.Vasarlasi kenyszer, fobias felelem konkret dolgoktol, pl pok, zuhanyzo, lift stb. Gyerekkorban evekig tarto sulyos fizikai es psziches bantalmazas. Mi bajom lehet? 33N
2014. ápr. 3. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt inkább vkiről írtad, nem?
2014. ápr. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

igen rólam?! minden miatad van a pókokat szeretem.kihagytad hogy skizo vagyok beképzelek nemlétező dolgokat :P" jó szórakozást!!"

nem kell felfedni a varázslö titkát mert tudom..a varázsló néha beteggé tesz .. kettős éne van

2014. ápr. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb tünet simán a depresszió jele+párosulhat pánik betegséggel is.

[link]

[link]

2014. ápr. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajat magamrol irtam
2014. ápr. 3. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben, ha gondolod a többit megbeszélhetjük priviben.
2014. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hypomániára tippelnék.

Bipoláris zavar is gyanús.

Pánikbetegség.

A tárgyi fóbia külön állatfaj, kár idemosni.

2014. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csaknem ugyanezek a tüneteim, ezért sokat olvastam a témában. A dokik borderline személyiségzavarnak hívják (bár SZVSZ egyszerűen csak ilyen típusok vagyunk), keress rá.
2014. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg borderline-ba sorolnák (mindent oda sorolnak, mára már gyűjtőfogalommá vált), de ez inkább valami kevert szem. zavar.


Én gyógyult személyiségzavaros vagyok, a terápia segített. Pedig sok minden a fentiek közül rám is igaz volt (és még más dolgok is).

2014. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!