Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már kóros? Olyan fiú...

Ez már kóros? Olyan fiú vagyok aki annyira szereti az élőlényeket hogy még a leszakított virágot is sajnálom, ezért csak cserepeset veszek amit szívvel lélekkel gondozom, és nem eszem húst sem. Azt modták egyesek hogy ez kóros. Valóban az?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 21:11
 1/2 gömbicica ***** válasza:

szerintem nincs Veled semmi gond. nem vagyunk egyformák.

Mikor még Édesanyám élt, gyönyörü virágai voltak.

Mindig örömet akart szerezni, hogy adjon belőle.

Biztos megbántottam mikor visszautsaitottam((((de mondtam, hogy hagyja, mert ott a helyén sokkal tovább gyönyörködhetünk benne.

(én azért eszem hust és vágott virág is van időnként az asztalon)

2014. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nem kóros. Én sem szeretem a vágott virágot, nem is értem, hogy lehet örülni a "halott" virágnak. A karácsonyfánk is töves, így sokkal nagyobb örömet szerez, mert tudom, hogy egy kis élő fácska, aki karácsony után tovább élhet majd. Jó érzés, hogy a karácsony elmúltával nem vágom ki az utcára.
2014. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!