Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem, hogy, megtörtént...

Azt hiszem, hogy, megtörtént amit álmodok, normális ez?

Figyelt kérdés
Régebben többször volt, de most is előfordul, hogy álmodok valamit és másnap vagy meg vagyok győződve, hogy megtörtént vagy nem tudom eldönteni, pl: Azt álmodtam, hogy faterom lecserélte a nyárigumit majd pár nap múlva mondta, hogy lecseréli én meg tök meglepődtem, mert azt hittem már lecserélte. Normális ez, mással is előfordul, mitől lehet?

2014. ápr. 8. 20:03
 1/8 anonim válasza:

Nem tudom, hogy normális-e, de én is egyszer ilyet csináltam.

Azt álmodtam, hogy 17 ezret fizetünk a teszkóban és sokkal több "pontot" kapunk, mint amennyi jár. És tényleg, a 17 helyett hatvanvalahány pontot kaptunk másnap, mert már rá akarták sózni valakire a cuccokat mert a hétvégén lejárt a pontgyűjtő akció. Komolyan!

2014. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én múlt héten azt álmodtam, hogy a barátom kórházban van és pár napra rá megtörtént.. :/
2014. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindegyiknél van, hogy megtörténik, csak nem tudom eldönteni, hogy álmodtam vagy megtörtént-e
2014. ápr. 9. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a múltkor azt álmodtam, hogy ha nem jön közbe semmi, akkor másnap kedd lesz. De nem jött be! Közbejött a hétfő...
2014. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez normális, ha nem túl gyakori :)Kicsit mint a dejavu. Bár érdekes, h az álmodat valóságnak élted meg, miért nem tűnt fel reggel. Mármint hogy-hogy nem úgy keltél fel, h "hm... azt álmodtam, h lecserélte a kerekeket apukám...", és amikor lecserélte, erre nem azt mondtad, h nahát ezt megálmodtam.

Reggel nem emlékszel az álmaidra, akkor hogy lehet valóság érzésed ezekkel kapcsolatban?


Nálam gyakran van olyan, ha:

-sírok álmomban: nagy öröm ér rövid időn belül

-nevetek álmomban, vagy szexelek: baj ér, vagy nehézség

-nagy tűz: veszekedés

Tehetek bármit, próbálhatok bármit, ez mindig így van, egy fajta figyelmeztetés, nem tudom. Sokáig azt hittem, h csak magamnak magyarázom be a dolgokat, és azért alakul így, de előfordul, h már az álmot is elfelejtem, és amikor a fejemre borul a bili akkor jut eszembe az álom újra. (de álmodás után két héten belől eddig mindig megtörténtek a dolgok)


Ami érdekes, az h kb 17 éves korom óta hetente többször álmodtam azzal, h autót vezetek. 24 voltam, amikor be iratkoztam vezetni, majd az oktatóm megváltoztatta az életemet, (azóta lelkitársak vagyunk), az álmok meg elmúltak. Valamiért az életem részévé kellett, h váljon.


Egy hete azt álmodtam, h egy lány, akit addig még nem láttam problémát okoz a kapcsolatomba a párommal, ez 3 napra rá megtörtént.


Utána olvastam,és azt mondják, h vannak visszatérő álmok, azokra figyelni kell. Tulajdonképpen a lelkünk kivetülése. Itt most nem az előre látást értem, hanem a lelkünk belűlről figyelmeztet az igényeiről, meg azokról a dolgokról amiket megoldatlanul hagyunk (pl: aki nagy útkeresésben van, az általában egész este lépcsőkön rohangál)

Alapvetően nem hiszek sem az ezotériába, sem az álomfejtésekben, meg jövendölésekben, de be kell lássam, h ha álmodom, akkor jobb felkészülni.

2014. ápr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat, azóta kicsit enyhült ez az állapot, de most megint kezdenek visszatérni ezek az álmok
2014. nov. 22. 21:09
 7/8 anonim válasza:
Nos a az agyad alváskor kiszelektalja a nem kellő infókat, vagy amiket nem szeretnél megosztani, stb és ezeket még feldolgozza, boncolgatja. Az hogy nem tudod igaz-e csupán annyi az oka, hogy nagyon mélyen álmodsz (2. Vagy 3. Szint) és ha mást álmodnál arra is azt hinnéd, igaz. Nem kell túl komolyan venni. Én konkrétan imádok álmodni, mert mindig jókat álmodok és sokszor alig várom az estét. Ja és általában azzal álmodsz, amivel aznap sokat foglalkoztál, befolyásolt vagy az volt a nap csúcspontja, stb szóval érted.
2015. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen velem havonta van ilyen pl


Ebédlőbe haverom rámköszönt és mögötte a tanár egy gyerekkel beszélt es mindenki ugyanabban a ruhában volt!


Apa bejött a piros gatyájába és ugyan úgy vette le!


A spar-ba találkozok a mamával és ugyan abba a ruhába van es ugyan azt vett!


Ranézek a dolgozatra és ugyan az van oda irva!


És még sorolhatnám jövő keddig :D De amugy normális, és én mindig akkor jövök rá mikor megtörténik

2017. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!