Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám rávenni anyukáma...

Hogyan tudnám rávenni anyukámat, hogy a 15 mg-os Truxalt hadd szedhessem 2x1-es adagolásban?

Figyelt kérdés

Ezt az antipszichotikumot a pszichiátrián állította be nekem a kezelőorvosom 1x1-es adagolásban,de azt mondta,bármikor,ha úgy érzem,mehet 2x1-esben is.

És ezt elmondta anyának is,mikor hazahoztak.

Most szeretném elkezdeni 2x1-esben,de anya nem engedi,azt mondja,napközben kezeljem gyógyszer nélkül a problémáimat.

De nem igazán tudom ezeket a problémákat gyógyszer nélkül kezelni..

Egész nap zavart és feszült vagyok,tele van a fejem kényszeres gondolatokkal.

Hallucinálok,és nagyon enyhe téveszméim vannak,de engem már ezek is zavarnak.

Egész nap zsibbadok mindenhol,alig tudok még mozogni is,úgy érzem,mintha ilyen meleg bizsergés futkosna bennem egész nap,szédülök,minden bajom van..

Viszont ha este beveszem a Truxalt,ezeknek a zöme szinte teljesen megszűnik....egészen reggelig.

Utána kezdődik elölről...

Van valakinek ötlete? :)

16/F



2014. ápr. 26. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy hívja fel az orvosod! Majd az megmondja neki a tutit.
2014. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De hát anyának személyesen is elmondta az az orvos,aki engem kezelt a pszichiátrián,hogy nyugodtan mehet 2x1-esben is,ha úgy van.

Úgyhogy anya tud róla,mégsem szeretné reggel-este adni...

2014. ápr. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!