Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez? Emocionális zavar?

Mi ez? Emocionális zavar?

Figyelt kérdés

Meghalt a lelkem, elveszett a személyiségem. Nem értek örömöt, nem érzek bánatot. Görcs van a hasamban, szorongok. Nem tudok sírni. Bele fogok halni. Nem tudok élni. Szürke vagyok, üres. Nem érdekel semmi, nem érdekel senki.

Előzőleg máshogy tettem fel a kérdést. Pszichológushoz nem merek elmenni.... Ahhoz beszélnem kéne valakivel. Tudtommal az orvosomtól kell beutalót kérnem, és amikor évekkel ezelőtt kértem (teljesen más végett) akkor is el volt képedve hogy nekem ilyenre van szükségem. Már nincs erőm az ilyenekhez sem.


2014. ápr. 30. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne ha MERNÉL elmenni. Nem is közvetlenül azért hogy ő segítsen, hanem ahhoz összeszednéd magadat, az is lehetne egy megvalósítandó cél előtted. Ha nem mennek a nagyobb lépések, akkor lépj kicsiket. Ha valahová el akarsz jutni, akkor az úgy fog csak menni hogy elindulsz.
2014. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is hasonlóan vagyok de nálam nem ilyen súlyos a probléma mint ha rajtam lenne a világ terhe, sokszor megtörtem már és mindenki úgy helyez engem hogy ''megoldja/túl lesz rajta stb.'' én is ember vagyok ba+ki medig birjam még?!
2015. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!