Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az iskolapszichológus elfogad...

Vad-Ász kérdése:

Az iskolapszichológus elfogad engem?

Figyelt kérdés

Sok probléma összegyűlt most,és már pár éve depizek.

Sulipszichológusok eddig mindig azzal jöttek,hogy csak átmeneti rosszkedv.

az igazi kérdés az lenne,hogy bemehetek-e hozzá iskola idő alatt hogy segitsen kijönni a depresszióból?(vagy suli után)



2014. máj. 12. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, nem tudhatjuk, hogy milyen munkarendben dolgozik. Nem ciki megkérdezni, ez a szakmája, teljesen természetes neki, hogy valaki pszichológushoz fordul.
2014. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, ez a munkája. Csak amikor munkaidőben van és nincs nála bent senki.
2014. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én úgy tudtam,hogy csak iskolai dolgokban lehet keresni.

De voltam már nála,csak akkor nem értette,hogy nekem nem átmeneti rosszkedvem van,mivel ez a rosszkedv már pár éve jelen van.

2014. máj. 13. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
A tanulók minden lelki problémájában köteles segíteni.
2014. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csak az a baj hogy nem tud megérteni.

nem tudja megérteni,hogy mennyire SZAR énnekem.

2014. máj. 13. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ez van, de te egy szakamber segítségét igényelnéd, inkább menj el külön gyerekpszichológushoz. Egy rossz pszichológus többet árthat, mint segíthet.

Ez nem mindig teljesen indokolt, ha lehet inkább keress egy veled hasonló koru embert, akinek már voltak hasonló problémái, és először tőle kérj tanácsot.

Tőled függ, mennyire érzed szükségét. Én amúgy is csak itt okoskodok, neked kell érezni mi a jobb számodra.

2014. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!