Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itt az év vége, sok dologból...

Itt az év vége, sok dologból kell javítanom, és sokszor bepánikolok h a 3 hét nagyon kevés, nm fog sikerülni, bírtok segíteni? (mit tegyek ha bepánikolok)

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kevés a három hét, de ne hisztizz, hanem tanulj. Erre más megoldás nincs.
2014. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne egészben kezeld ezt a helyzetet problémaként, hanem mindig csak a következő napi dogákkal, feleletekkel foglalkozz. Arra készülj. Talán így be tudod osztani az idődet, és az energiádat is!!!

MENNI FOG!

2014. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond,h az 1. félévbe matek intő volt,most meg van 1,1,2 és járok különórára h kijavítsam az 1. félévet,mert ha nem javítom ki,ak intő lesz a 2. is m1 h milyen jegyek vannak,kevésnek érzem az időt,mert az agyam nem nagyon fogad be dolgokat,matekot néha megértem 1 órára,ak van h meg is csinálom normálissan,utána hirtelen felejtek :(
2014. máj. 21. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:

és mi van akkor, ha megbuksz?

egy évvel tovább élvezheted a gyerekkorod, mielõtt beállaz egy gyárba napi 8 órán át egyhelyben toporogni sokszor szünet nélkül éhbérért...

Mert ez vár a rossz tanulókra, tapasztalatból állíthatom...

2014. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 hét alatt már tényleg nem lehet olyan sokat tenni, de ha mindig megtanulod ami a következő napra, következő dolgozatra kell, akkor jobban fogod bírni, mintha egyszerre akarnál mindent.

Viszont ha mégis megbuksz, én nyáron tudok neked segíteni magyarázni és feladatokat gyakorolni. Egyébként hanyadikos vagy?

2014. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hektorr7 ***** válasza:

ha eddig tanultál volna most nem lennél "stresszes" és csak lógatnod kéne a lábadat.


Mellesleg ha megbuksz év végén csak szólok hogy pótvizsga vár rág audusztusban és ha az sem sikerül maradsz még egy évet ugyan abban az évfolyamban ahova most is jársz!

2014. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

10. végén 2 hét alatt vágtam be 2 évnyi fizikát, 1, 1, 1, 1, 1, 2, -vel az utolsó felelésem után 3assal zárt le év végén a tanár... következő két évben buktam töriből és egyszer irodalomból, de a fizikát úgy megszerettem, hogy végig jeles voltam belőle, és abból is érettségiztem mint választható...

semmi sem lehetetlen, csak tényleg nem rinyálni kell, hanem leülni és tanulni, tanulni, tanulni!

2014. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!