Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség depressio?

Abcdefg010203 kérdése:

Segítség depressio?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátom depresziós és a világért se fordulna dokihoz?én nem tudom mi tévő legyek?hogy segítsek neki?

2014. máj. 22. 14:25
 1/5 hektorr7 ***** válasza:
46%
te sehogy sem tudsz. Ne is foglalkozz vele majd ha őbenne is megérik a gondolat hogy depressziós betegsége van akkor magától fog szakszerű segítséget kérni.
2014. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ivy23 válasza:
17%
Szerintem meg foglalkozz vele. En is ilyen helyzetben vagyok, csak nekem sajnos egy barátom sincs, neki legalább te ott vagy. Próbáld meg rászedni, vagy kísérd el. Hidd el ez is sokat segít. Csak ne hagyd magára.
2014. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha orvoshoz nem is tudod elvinni,szervezz programokat,vidd olyan helyekre,ahol jól érzi magát,hátha kibillenti:)
2014. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a doki a megoldás, járj a kedvében, tegyél meg mindent érte hogy jobban érezze magát.
2014. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Depresszió sokféle van. Egyik nem betegség, a másikra nem hat a gyógyszer, a harmadikra pedig szükséges a tabletta.

https://www.youtube.com/watch?v=vOzxtoc9c9E

2014. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!