Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Okozhat valami pszichés...

Okozhat valami pszichés gondot az alábbi dolog?

Figyelt kérdés
24 éves szűz férfi vagyok. Arra lennék kíváncsi,hogy lehet-e valamiféle pszichés bajom (dührohamok,örjöngés,.stb.),attól,hogy kimaradt a szex az életemből. Mondjuk,a depresszió,meg a befordulás az nem érdekel,azok jöhetnek,mivel nem tesznek közveszélyessé

2014. máj. 26. 13:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyszer elkezdtem futni,de 3 nap után abbahegytam.
2014. jún. 4. 11:57
 12/17 A kérdező kommentje:
Na,meg előtte a kondizás. Elkezdtem,de 2 hét után abbahagytam,mondván: egy nő nem ér ennyit. Azóta inkább ilyen önfejlesztő könyveket olvasok.
2014. jún. 4. 14:00
 13/17 hosszúhajú ***** válasza:

csinálj akármit, a lényeg szerintem két dolog:

1. mivel nincs szex - a feszültséget vezesd le ( box akármi videojáték sport - nemtom mi a szösz a neve... )

2. csinálni valamit amitől nő az önértékelésed. Ehhez meg sikerélmény kell - tehát valami amiben jó vagy. ( lehet az olyan is, hogy te vagy a társaság középpontja, amitől nő az az az érzésed, hogy nélkülözhetetlen vagy. )

És a kettő egybe, ha valami csapatjátékot választasz.

2014. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Értem,köszi.
2014. jún. 4. 15:04
 15/17 A kérdező kommentje:
Más lehetőség nem lévén időnként örömlányhoz fordulni. Egyszerűen nincs kedvem,se elég erőm,hogy egy lánynak pitizzek.:S
2014. aug. 14. 13:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Én állítom, hogy a sportot elsősorban nem a lányokért csinálja az ember, hanem magáért. Persze jól jönnek az izmok a lányoknál, ha eleget csinálod. Fiúk körében sem baj, ha nem vagy nyüzüge. (Én harcművészetet tanulok, azt meg nem lányokon tervezem bevetni. Kezdheted a futással, ami szintén alapvető önvédelmi módszer.) Rendbe tesz szellemileg és testileg, ami csak hasznodra válik.
2015. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"(dührohamok,örjöngés,.stb.)"

Előző vagyok. Hát magamból kiindulva nem lesz ez tőle. De mindenki más. Ha eddig se törted szét a berendezést, ha ideges voltál, akkor nem fog hirtelen kialakulni. Én néha (becsípve) ütögetek nem széttörő tárgyakat, de az "szakmai ártalom" is... és annyit azért tud fegyelmezni magán az ember.

2015. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!