Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom, hogy jó...

Honnan tudhatom, hogy jó családállításon veszek részt? Hogyan különböztetem meg őket?

Figyelt kérdés
Illetve, hogy jo az, aki vezeti? Nagyon sok van beloluk, fioeg pesten. Raadasul nem mindnek van pszichologus vegzettsege vagy mas hasonlo .

2014. jún. 2. 18:15
 1/3 Kálmán Réka14 ***** válasza:
100%
Az elmúlt 4 év alatt, mióta foglalkozom a családállítással nagyjából vagy 20 embernél voltam vagy állítást kérni vagy képviselőként. Abban teljesen biztos vagyok, hogy nem kell hozzá pszichológusi vagy más segítői végzettség, sokkal inkább egyfajta belső látás, amivel érzékelni tudod a mezőt. Ezt gyakorlással, illetve a saját rendszer rendbetételével nagyon szépen meg lehet szerezni, de van aki ezt már hozza magával. Ha jó érzéssel távozol, akkor jó helyen jártál és nagy valószínűséggel ezt a racionális életed is visszaigazolja. Ha gondolod szívesen leírom én kiket ajánlok és ők mennyiért dolgoznak.
2014. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, orulnek neki!
2014. jún. 23. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen állításon voltam már többször is.

Az állító és a terap bemennek egy másik szobába, ott az állító elmondja a problémáját.

Majd kijönnek és az állító odamegy valakihez és azt mondja, hogy

"Légy az 1-es, 2-es stb"

Senki sem tudja, hogy kicsoda vagy micsoda. Csak a terap és az állító tudja, hogy ki kicsoda, de volt már olyan is, hogy az állító sem tudta. Én is így állítottam.


Mégis az emberek tökéletesen felveszik a megszemélyesített ember habitusát, érzéseit stb.


Van aki nyilvánosan elmondja a problémáját és, akkor az emberek tudják, hogy mit vagy kit személyesítenek meg, de ez kb csak 10%.


Az eredmény pedig változó, hogy mikor jön, van akinek már aznap vagy egy héten belül. Nekem kb 4 hónappal később.

2015. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!