Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt milyen "betegségnek" hívják?

Ezt milyen "betegségnek" hívják?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy volt Steamen ingyenesen letölthető a Left 4 Dead 2 karácsonykor, le is szedtem. Majd áprilisban a Red Orchestra 2, de csak egy héttel később vettem észre, így lemaradtam róla. Most van a Sniper Elite 2, azt hozzáadtam, de zavar, hogy kimaradt a második...nagyon.

A lényeg, hogy ez micsoda, hogy volt az 1. kimaradt a 2. és megvan a 3. és hogy ez nekem "rossz érzés"??



2014. jún. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Úristen, te komolyan kihagytad a Red Orchestra 2-t??? Erősen megfontolnám a helyedben, hogy még életben maradjak-e ezek után... Hogy fogsz így a szeretteid szemébe nézni???
2014. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz, hátha kölcsön tudja adni.
2014. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenben sem betegséget, sem "betegséget" látni.

Mindenkinek rossz érzés, ha kihagy valamit, amiről úgy gondolja, jó lehet. Szerezd be.

2014. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolom azt, hogy jó lehet, csak idegesít, ha megvan valamiből az 1. és a 3., de a 2. hiányzik.
2014. jún. 5. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert úgy lenne teljes, és a teljesség jobb, mint a hiányosság. De ha akarod, mondom: kényszerbeteg vagy, egy igazi perfekcionista és legjobb lenne, ha kezeltetnéd magad, bár olcsóbb lenne és gyorsabb, ha megvennéd a hiányzó másodikat.
2014. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Erre csak ennyi a válaszom: [link]
2014. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!