Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholos állapotban halálféle...

Alkoholos állapotban halálfélelem? :S

Figyelt kérdés

Balesetet szenvedtem, kómában voltam, ptsd-vel küzdök, durva szorongásom és pánikom volt. sokat segít a pszichoterápia, egy ideje nincs pánikrohamom (sikerül leküzdenem, amikor jönne), viszont nemrég egyik hétvégén elmentem iszogatni a haverokkal. nem számította rá, hogy ennyire nem bírom a piát, így viszonylag durván lerészegedtem egy viszonylag kevés mennyiségű italtól (3 deci bor + 4 feles pálesz). hajnalban amikor hazamentem, durván rosszul voltam: szédültem, hánytam. közben az volt a fejemben, hogy nem merek lefeküdni mert akkor vagy kómába esek, vagy nem kelek fel többé szabályosan rettegtem.

arra emlékszem, hogy reggelig fenn voltam aztán délután ébredtem az ágyamban, de nem is emlékszem, h mikor kerültem oda,vszeg olyan álmos voltam hogy ösztönből odamentem és azonnal elaludtam.


ez nagyon durva? meg merjem említeni a pszichológusomnak? félek, hogy ezt visszaesésnek venné vagy nem tudom :S



2014. jún. 8. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
A leírt mennyiséget te viszonylag kevés-nek ítéled ?? Ez olyan alkoholmérgezést tud előidézni, hogy indokolt lehet a halálfélelem érzése.
2014. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Méghogy viszonylag kevés! Ilyen csokor még a lóval is végezne, nemcsak ökörrel.

A psichoerápián ne is említsd, mit szólna a guru, hogy így tönkretetted az igyekezetét.

2014. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát nagyon lassan ittam meg, délután 5 és hajnali 2 között, és közben ettem is. ezért nem gondolom soknak.

sosem voltam nagy ivós, de régen kibírtam sokkal több piát.

na de az biztos, hogy az elkövetkezendő néhány évben egy kortyot nem iszom :D

2014. jún. 8. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de ez abszolút nem vészes mennyiség. Én nem szoktam inni, de ezt nem találom soknak.
2014. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem sem sok. a haverjaim ennek a többszörösét pusztították el, pedig nem túl toleránsak, nem alkoholisták vagy ilyesmi.
2014. jún. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!