Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha már mindent kipróbáltam,...

Ha már mindent kipróbáltam, hogy boldogabb legyek de semmi se segítette akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Már évek óta érzem úgy, hogy egyszerűen semmi nem vidít fel. Pedig ha valami pici jó történik próbálom értékelni amennyire csak lehet.

Mindent kipróbáltam már hátha valami boldogít. Gondolok itt különböző sportokra, új barátságokra, szórakozásra, pasizásra, olvasásra stb...

Nem működik semmi. Pedig lenne okom örülni. Mert a szüleim normálisak és viszonylag jól élünk. Ezért hálás is vagyok. De valami hiányzik. És próbálom mindenfélével pótolni de nem sikerül.

Egy hónapja körülbelül boldog voltam egy hétig, mert találkozgattam valakivel. De persze miatta sírtam eleget. Szóval semmi értelme nem volt.

Vannak álmaim. De csak azt látom, hogy csinálgatom majd a dolgom de sose lesz semmi jó.

Már nem lehet azt mondani, hogy segítsek magamon meg, hogy nekem kell elhatározni, hogy változtatok az életemen vagy a gondolkodásomon mert már tényleg mindent kipróbáltam.


2014. jún. 10. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sportolj esetleg jógázz.
2014. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam.
2014. jún. 10. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan melyiket, mit?
2014. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sportot. Tavaly nyáron szoba biciklizéseb temetkeztem. Naponta 4 órát is tekertem. Lefogytam 50 kg-ra elkaptam egy csomó betegséget. Akkor helyette jött a heti pár séta. Egymagam mindig csak szomorúbb lettem. Ezenkívül síelni szeretek ami sajnos nem gyakran oldható meg. Minden más sportot kipróbáltam de mindent meguntam és teherré vált. Jógát is próbáltam.
2014. jún. 10. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

A "mindenben" az integratív pszichoterápia is benne volt?

A leírásodban semmilyen szakszerű dolgot nem látok.

2014. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!